Aktualności firm stowarzyszonych

Air France - lato 2021: rozszerzenie oferty o miejsca wypoczynkowe

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów w okresie letnim, Air France rozszerza swoją ofertę o miejsca wypoczynkowe. Air France będzie mieć jednak na uwadze zmieniającą się sytuację sanitarną i do niej dostosuje swój rozkład.

W sezonie letnim, od 28 marca do 30 października 2021 roku, firma zapewni nowe sezonowe połączenia z Paris-Charles de Gaulle, Paris-Orly oraz innych, regionalnych lotnisk.

Te sezonowe połączenia zostaną dodane do istniejącego rozkładu lotów Air France.

Nowe połączenia do Europy i Afryki Północnej tego lata

  • Paris-Charles de Gaulle z / do Tangeru i Agadiru (Maroko), Monastyru (Tunezja), Valletty (Malta), Las Palmas (Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania), Korfu i Rodos (Grecja) od 5 lipca 2021 r.
  • Paris-Orly z / do Bari (Włochy) od 31 maja 2021 r., Ibiza (Hiszpania) i Algier (Algieria) od 28 czerwca 2021 r.
  • Marseille-Provence z / do Katanii (Włochy) od 26 czerwca 2021 r. i do Korfu (Grecja) od 19 lipca 2021 r.
  • Nice-Côte d’Azur z / do Londynu (Wielka Brytania) i Tunisu (Tunezja) od 28 czerwca 2021 r.

Nowe połączenia do Francji tego lata

  • Paris-Charles de Gaulle z / do Ajaccio, Bastii, Calvi i Figari od 5 czerwca 2021 r.
  • Perpignan z / do Brestu, Strasburga i Nantes od 25 czerwca 2021 r
  • Biarritz z / do Caen od 25 czerwca 2021 r

Dni kursów, godziny i ceny można sprawdzić na stronie airfrance.com.

Air France wkrótce szczegółowo przedstawi swój rozkład lotów długodystansowych na sezon letni 2021. Firma ogłosiła już otwarcie trasy do Maputo (Mozambik), przez Johannesburg, z 2 lotami tygodniowo od 20 czerwca 2021 r. Od 2 lipca 2021 Air France będzie oferować do 3 bezpośrednich lotów tygodniowo między Paris-Charles de Gaulle a Portem Lotniczym Denver (Kolorado).

Ten rozkład lotów może ulec zmianie w zależności od ograniczeń podróży. Od początku kryzysu spowodowanego COVID-19, Air France dostosowuje swoją ofertę w czasie rzeczywistym, uwzględniając zmianę sytuacji sanitarnej.

Air France Protect: nasze zobowiązania do bezpiecznej i elastycznej podróży

Wybierasz się wkrótce w podróż? Zapewniamy, że nasze bilety są w 100% wymienialne i podlegają zwrotowi. Stosujemy się również do restrykcji sanitarnych na każdym etapie Twojej podróży.

Nasza polityka handlowa dostosowuje się do sytuacji sanitarnej i prawnej. Możesz przełożyć podróż z dowolnego powodu, otrzymać zwrot środków jeśli nie zdecydujesz się podróżować lub otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli Twój lot został odwołany *. Sprawdź szczegółowe informacje poniżej.

Dla wszystkich biletów z wyjątkiem stawek grupowych i przydziałów:

Zmiana

■ Możliwa zmiana daty i / lub miejsca docelowego biletu na wszystkie loty, niezależnie od warunków taryfy biletu, aż do dnia wylotu pierwszego lotu. Jeśli cena nowego biletu jest wyższa, będziesz musiał zapłacić różnicę w cenie.

Zwrot kosztów

■ Zwrot kosztów biletu możliwy do czasu pierwszego wylotu, na wszystkie podróże do 31 grudnia 2021 r. włącznie. Jeśli warunki taryfy Twojego biletu nie pozwalają na zwrot pieniędzy, otrzymasz notę kredytową ważną przez 1 rok, o zwrot której możesz zabiegać w każdej chwili przez 1 rok od daty jej wystawienia.

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!