Aktualności firm stowarzyszonych

AELIA DUTY FREE online - nowy wymiar doświadczeń zakupowych

Miłośnicy luksusowych perfum i kosmetyków już nie muszą latać, by kupować ulubione marki i korzystać z wyjątkowych promocji. Lotniskowa jakość i standard obsługi spod znaku Aelia Duty Free teraz są dostępne także online!

Zakupy w sklepach wolnocłowych Aelia Duty Free dla wielu są nieodłącznym elementem każdej podróży. Z zaproszenia do świata luksusu korzystają od ponad 13 lat miliony pasażerów odlatujących z największych lotnisk w Warszawie Polsce. 

Już od września Aelia Duty Free zaprasza na zakupy online. Platforma www.sklep.aelia.pl to zupełnie nowy wymiar zakupowych doświadczeń. Do cyfrowego świata przeniesiono nie tylko tak lubiany przez pasażerów asortyment i kolorystykę lotniskowych sklepów, ale także pozostałe elementy unikalnego konceptu The Art. Of The Gift (Sztuka Obdarowywania). Dzięki temu Aelia jeszcze lepiej wpisuje się w potrzeby klientów, którzy często poszukują unikatowych upominków dla najbliższych.

Co wyróżnia sklep internetowy Aelia Duty Free?

  • Topowe marki i wyjątkowe promocje dostępne są dla każdego i o każdej porze, bez pośpiechu, który często towarzyszy pasażerom. Nie trzeba już latać, by korzystać z przyjemności zakupów w standardzie Aelia Duty Free.
  • Zespół ekspertów z lotnisk także online priorytetowo traktuje profesjonalną obsługę i doradztwo. W zakładce Masterclass czekają krótkie filmy z cennymi wskazówkami ekspertów. Podpowiedzi z sekcji Idealny Prezent rozwiązują niejeden dylemat z doborem podarunków.
  • Na często latających klientów czekają dodatkowe korzyści – 10% zniżki dla członków programu Miles&More oraz mile za zakupy
  • Aelia online docenia klientów, którzy chcą być na bieżąco z wieściami ze świata beauty – czytelnicy newslettera otrzymują spersonalizowane oferty.
  • Wyjątkowe zakupy dotrą do odbiorcy zgodnie z określonymi preferencjami – kurier dostarczy je do domu bądź paczkomatu.

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!