Firmen Neuigkeiten  •  Actus des entreprises

Accor rozpoczyna emisję obligacji

<p style="text-align: justify;">Accor ustalił warunki dla 6 letniej emisji obligacji na kwotę 600 mln euro z rocznym oprocentowaniem w wysokości 2,5%.</p>

>

Lider branży hotelowej na świecie wykorzystał sprzyjaj?ce warunki na rynku kredytowym, w warunkach niskich stóp procentowych, portfel zamówień wyniósł blisko 3,4 mld euro. Transakcja może zostać zakończona w krótkim czasie i przy bardzo korzystnej cenie. Długoterminowy dług uprzywilejowany Accor jest oceniany przez agencje ratingowe Standard & Poor’s i Fitch na BBB.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarz?dza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje prawie 11 tysięcy pokoi. Hotele działaj? pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantuj? jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Accor to wiod?cy na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, obecny w 92 krajach, w których dysponuje 3 500 hotelami z 440 000. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, ibis budget i hotelF1 gwarantuje zróżnicowan? ofertę usług i produktów, od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia ponad 160 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia.
www.accorhotels.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!

Close

Connectez-vous à l'Espace Membre !