Nasze spojrzenie na…  •  Komunikaty prasowe  •  Zobacz także  •  Izba  •  Członkowie

Abalone Poland Sp. z o.o. proponuje wsparcie w kwestii rekrutacji i zatrudnienia pracowników z Ukrainy

Jako firma działająca w branży HR, będąca Agencją Pracy Tymczasowej i Agencją Rekrutacyjną, Abalone Poland Sp. z o.o. posiada możliwości i zasoby aby zaoferować współpracę firmom w celu wsparcia ich w kwestii rekrutacji i zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

List otwarty do pracodawców od Abalone Poland Sp. z o. o.:

Szanowni Państwo,

Docierają do nas cały czas dramatyczne i wstrząsające relacje wydarzeń w Ukrainie. W takiej nadzwyczajnej chwili nie jesteśmy obojętni. Chcemy pomóc. W obliczu tych wydarzeń, które z niepokojem obserwujemy, zwracamy się do Państwa o rozważenie podjęcia z nami nowych dotąd wspólnych inicjatyw społecznych wspierających ludność Ukraińską.

Spory ruch migracyjny na wschodniej granicy Polski, szczególnie wśród kobiet i dzieci stał się faktem. Jako odpowiedzialny społecznie podmiot rynku pracy zatrudniający zarówno Polaków jak i Cudzoziemców, czujemy się w obowiązku pomóc pracownikom tymczasowym i ich bliskim z Ukrainy w odbudowaniu poczucia bezpieczeństwa. Deklarowaną solidarność i realne wsparcie chcemy wyrazić poprzez znalezienie miejsc pracy w naszym kraju, szczególnie dla kobiet uciekających z zagrożonego terytorium.

Prosimy o zastanowienie się, czy w Państwa firmach są obszary lub sektory, do których moglibyśmy włączyć cudzoziemki. Jednocześnie deklarujemy naszą aktywność we wspólnym przystosowaniu organizacyjnym Państwa przestrzeni zawodowej, szczególnie pod kątem wprowadzenia pracowników do firmy jak i tłumaczenia w tym zakresie niezbędnych dokumentów.

W naszym przekonaniu, tylko partnerstwo, solidarność, współpraca i odpowiedzialność są wyznacznikiem rozwoju w tak dynamicznej, niestety niepewnej dziś przestrzeni.

Z wyrazami szacunku,

Dariusz Ptak

Dyrektor Generalny Abalone Poland

Dla klientów zainteresowanych współpracą w tym obszarze, Abalone Poland przygotowała specjalną ofertę w tym zakresie.

Więcej informacji pod adresem: grazyna.skurska(@)abalone-praca.pl

Do pobrania

Download List_otwarty_do_partnerow_w_biznesie_-_ABALONE.pdf  (PDF • 495 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!