Partnerzy

9. i 10. Edycja Forum Inteligentnego Rozwoju

Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa

 

Tegoroczne edycje Forum Inteligentnego Rozwoju zbliżają się wielkimi krokami. Nasze pierwsze spotkanie już w czerwcu, a kolejne, jubileuszowe w listopadzie. Tradycyjnie skupimy w jednym miejscu prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju. Nie zabraknie także licznych nowości i niespodzianek.

 

Rok 2024 jest dla nas szczególny. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego postanowiliśmy zorganizować aż dwie edycje kongresu - wszystko po to, by nowatorskie pomysły i pionierskie rozwiązania mogły ponownie ujrzeć światło dzienne, a co za tym idzie, z sukcesem trafić na rynek i ułatwić nam codzienne życie.

Prestiż i medialny charakter wydarzenia

9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się już 20 czerwca. Spotkamy się w Gdańsku, a dokładnie w Olivia Star, w formule uroczystego bankietu, w trakcie którego nagrodzimy prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju.

Będziemy rozmawiać o tym, co istotne tu i teraz oraz o tym, co będzie czekało nas w niedalekiej przyszłości.

Postawimy także na medialny charakter wydarzenia. Uroczystą galę będzie moderował dla Nas Maciej Kurzajewski, a transmisję kongresu online zapewnią największe media branżowe w Polsce – wśród nich Forbes.pl.

FIR to także idealne miejsce do wzajemnego sieciowania, które może być przepustką do nawiązania długofalowych współprac biznesowych.

Świętuj jubileusz z Forum Inteligentnego Rozwoju

W dniach 21-22 listopada będziemy świętować jubileusz Forum Inteligentnego Rozwoju. Gospodarzem dwudniowej, 10. Edycji kongresu będzie Uniejów. Wydarzenie poświęcimy oczywiście temu, co nowatorskie i innowacyjne. Wszystko to dzięki trzem specjalnym scenom, na których odbędą się wyjątkowe debaty z udziałem speakerów - innowatorów. Nagrodzimy także tych, którzy dzięki swojej innowacyjnej działalności zasługują na rozgłos – zadba o niego bez wątpienia wyjątkowy prowadzący – Marcin Prokop.

Ponownie postawimy również na szerokie sieciowanie – będziecie mogli opowiedzieć o swoich nowatorskich rozwiązaniach i pomysłach.

Zaprosimy Was także do skorzystania z uroków Uniejowa, który oczywiście termami stoi.

Bądźcie z nami w trakcie obu edycji wydarzenia. Chęć swojego uczestnictwa możecie zgłosić za pośrednictwem strony internetowej www.irforum.pl – liczba miejsc ograniczona!

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!