Aktualności firm stowarzyszonych

60-lecie Alpine w Dieppe - rekordowy zlot

<h1 style="text-align: justify;"><span style="font-size: small;">Stowarzyszenie AAA założone przez byłych pracowników marki (Association des Anciens d’Alpine) zaprasza jej fanów w dniach 11-13 września 2015 r. do Dieppe na gigantyczny zlot z okazji 60-lecia Alpine. </span></h1>

>

Obok byłych pracowników marki pojawi się Alpine, by w „rodzinnym gronie” zdmuchn?ć sześćdziesi?t świeczek z okazji 60-lecia marki stworzonej w 1955 r. przez Jeana Rédélégo. Do obchodów doł?cz? zespoły konstruktorskie Alpine pod kierownictwem Bernarda Olliviera oraz team Signatech-Alpine Philippe’a Sinaulta i jego kierowcy. Wraz z nimi pojawi się concept-car Alpine Vision Gran Turismo, show-car Alpine Célébration i wyścigowy A450B.

Organizatorzy spodziewaj? się ponad 750 Alpine i ich kierowców, a także tysięcy gości z całej Europy. Dzięki udziałowi licznych zawodowych kierowców zwi?zanych z Alpine, od powstania marki do dziś, bogatemu programowi i najróżniejszym atrakcjom tegoroczny zlot zapowiada się absolutnie rekordowo, zarówno pod względem liczby uczestników, atrakcji, jak i skali emocji.

  

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!