Aktualności firm stowarzyszonych

21 maja 2016 odbyła się gala z z okazji 20-lecia obecności firmy Somfy w Polsce

<p style="text-align: justify;">21 maja 2016 na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia obecności firmy Somfy w Polsce. Event rozpoczęła specjalna Gonitwa o Puchar Somfy. Goście mogli obstawiać wyścigi  i kibicować w trakcie wyścigu. Z okazji 20-lecia firmy ożyła, od wielu lat nieużywana, tablica wyników na Trybunie II TWKS – posłużyła jako tło dla spektakularnej projekcji. Na koniec wszyscy mieli przyjemność wysłuchać koncertu Justyny Steczkowskiej.</p>

>

Firma Somfy, globalny producent   automatyki i napędów do bram, rolet, żaluzji i markiz oraz rozwi?zań do domów inteligentnych w tym roku obchodzi   swoj? 20. rocznicę działalności w Polsce. Gdy w 1996 r. ta francuska spółka rozpoczynała sprzedaż w naszym kraju, nikt się nie spodziewał, że jej oferta spotka się z tak ogromnym zainteresowaniem klientów.

Firma w Polsce od lat ma coraz lepsze wyniki, co przekłada się na regularne inwestycje. Wyczuwaj?c zbliżaj?c? się dobr? koniunkturę na domy inteligentne w Europie Środkowo-Wschodniej, francuski producent dwa lata temu uruchomił w podkrakowskich Niepołomicach fabrykę – jedn? z sześciu, które posiada Somfy na całym świecie.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!