2021 Rok Wytrwałości - film i życzenia świąteczne od Air France i KLM

Tradycyjnie jak każdego roku o tej porze linie KLM przygotowały podsumowanie kończącego się roku w formie filmu, który można obejrzeć tutaj.
Rok 2021 przyniósł całej branży lotniczej więcej optymizmu. Kolejne kraje otwierały swoje granicę dla zagranicznych podróżnych, a klienci znów mogli i chcieli latać. Jednak funkcjonowanie w czasach pandemii wymagało i nadal wymaga wiele wytrwałości i zdolności adaptacyjnych do dynamicznej rzeczywistości. KLM musiał dostosowywać swoje działania, strategie, przepisy i narzędzia do ciągle zmieniających się uwarunkowań, takich jak między innymi ograniczenia w podróżowaniu. Mimo wielu wyzwań, które przyniósł 2021, komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie pasażerów pozostało najwyższym priorytetem linii, czego dowodzą zdobyte przez KLM nagrody w światowych rankingach. Przewoźnik kontynuuje też inwestycje i zaangażowanie w dalszą transformację swojej branży w kierunku bardziej zrównoważonego i innowacyjnego lotnictwa przyszłości. KLM wraz ze swoimi pracownikami ma wyraźny cel: wyjść z kryzysu jako jeszcze lepsza i jeszcze silniejsza linia lotnicza.

W imieniu Grupy Air France KLM oraz moim własnym pragnę złożyć Państwu najlepsze życzenia na nadchodzące Święta i Nowy Rok!

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!