Podsumowanie wydarzeń  •  Izba

19 firm stworzyło Strefę Francuskich Pracodawców na Targach Pracy i Przedsiębiorczości

16 października, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się kolejna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Francusko-Polska Izba Gospodarcza była na nich obecna wraz z 19 firmami stowarzyszonymi tworzącymi wspólnie Strefę Francuskich Pracodawców.

Blisko 300 stanowisk pracy oferowały firmy stowarzyszone w trakcie tegorocznych Targów. Wspólna strefa ulokowana była przy samym wejściu na Targi, dzięki czemu cieszyła się stałym zainteresowaniem odwiedzających. Oferty pracy skierowane były zarówno do osób rozpoczynających swoją karierę, jak również do kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe. Poza stoiskami, na których firmy prezentowały oferty i opowiadały o możliwościach rozwoju w danej organizacji, równolegle odbywały się wykłady i prelekcje dotyczące zatrudnienia, wymagań rynku pracy, przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej. W specjalnej strefie, odwiedzający Targi mogli porozmawiać z doradcami zawodowymi, którzy na podstawie doświadczeń i oczekiwań kandydata wskazywali zawody lub branże, w których najlepiej szukać pracy, a także pomagali w redagowaniu CV i listów motywacyjnych. 

Największe stoisko w Strefie Francuskich Pracodawców posiadała firma Auchan, która była również partnerem organizacyjnym wydarzenia. 

Strefę tworzyły firmy:

 

Relacja z wydarzenia

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!