Partnerzy

18 stycznia - koncert charytatywny Fundacji Tęczowy Dom

<p style="text-align: justify;">Chcielibyśmy poinformować Państwa o XII Charytatywnym Koncercie, który odbędzie się w dniu 18 stycznia 2016r (poniedziałek) w Teatrze Kamienica w Warszawie, al. Solidarności 93.</p>

>

W trakcie Koncertu będziemy mieli okazję wysłuchać utworów muzyki klasycznej oraz obejrzeć występy znanych i lubianych artystów w tym Grupy MoCarta.

Dochód z Koncertu, na którym rozprowadzane będ? kalendarze-cegiełki, zostanie przekazany na pomoc dla podopiecznych Fundacji Tęczowy Dom.

Wśród naszych gości znajd? się przyjaciele, darczyńcy z kraju i zza granicy, wszyscy, którym los naszych dzieci nie jest obojętny. Podczas Koncertu odbędzie się również   aukcja charytatywna.

Atmosfera jak? tworz? gospodarze "Kamienicy", Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński, długo pozostaje we wspomnieniach uczestników każdego Koncertu.

Szczegółowe informacje n/t rezerwacji   i odbioru zaproszeń można uzyskać w biurze Fundacji tel. 22 8263150 lub e-mail   biuro(@)teczowydom.org

Fundacja   „Tęczowy Dom” pragnie złożyć wszystkim Państwu i Waszym bliskim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych i pogodnych Świ?t Bożego Narodzenia oraz   szczęśliwego Nowego Roku.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!