Podsumowanie wydarzeń

130 przedstawicieli firm uczestniczyło w International Speed Business Meeting w Gdańsku

<p style="text-align: justify;">International Speed Business Meeting w Gdańsku odbył się w czwartek, 14 maja 2015 o godz. 11.00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Współorganizowany był przez 6 izb bilateralnych w Polsce : austriacką, belgijską, francuską, niemiecką, skandynawską i szwajcarską. 130 osób uczestniczyło w spotkaniu, w tym 23 przedstawicieli firm stowarzyszonych w CCIFP. </p>

>

Uczestnicy International Speed Business Meeting wzięli udział w serii bezpośrednich spotkań, podczas których mieli okazję przedstawić siebie, swoj? firmę, wymienić się wizytówkami, nawi?zać kontakty, znaleźć klientów, partnerów, dostawców, inwestorów.

Odbyły się 3 sesje, z których każda trwała po 20 minut; goście zostali usadzeni w kilkuosobowych kręgach i dysponowali 2 minutami na prezentację swojej firmy. Każda z osób miała więc okazję usi?ść w 3 różnych kręgach.

Po sesjach spotkań B2B, odbyła się część koktajlowa, podczas której uczestnicy mogli nawi?zać dodatkowe kontakty i swobodnie porozmawiać z nowo poznanymi osobami.

Partnerem CCIFP w ramach organizacji Speed Business Meeting w Gdańsku był Saur Neptun Gdańsk.

[nggallery id=40]  

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!