Komunikaty prasowe  •  Wydarzenia  •  Zobacz także  •  Partnerzy

11. edycja rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie - EXPLAINER

Zgłoś się do 11. edycji rankingu i skorzystaj z programu, którego podstawę stanowi wymiana wiedzy, doświadczeń i możliwości biznesowych!

50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie to całoroczny program, którego podstawę stanowi wymiana wiedzy, doświadczeń i możliwości biznesowych na kilku płaszczyznach. Organizatorów i laureatów rankingu wspiera Francusko-Polska Izba Gospodarcza, która już po raz kolejny ma zaszczyt być Partnerem rankingu.

Najnowsza, już jedenasta edycja programu nadchodzi dużymi krokami - zachęcamy do zapoznania się z  założeniami rankingu, obejrzenia wideo, które pomoże zrozumieć korzyści z udziału w nim, i do zgłaszania swoich kandydatur!

Misją rankingu jest wspieranie kreatywnych przedsiębiorców w rozwoju i promocji ich biznesów. Naszym celem jest stworzenie sieci kreatywnych, którzy poprzez wspólne działania wymieniają się wiedzą, doświadczeniami oraz nowinami i trendami ze świata biznesu, technologii, marketingu, ekologi i wielu innych istotnych dziedzin. Wśród społeczności wspierającej inicjatywę znajdują się niezastąpieni Partnerzy oraz członkowie Kapituły, którzy wnoszą do programu wiedzę merytoryczną popartą praktyką.

Członkowie Kapituły: https://bit.ly/3aI0PbN

Laureaci dzielą się historiami swoich biznesów, sukcesami oraz wiedzą w takich aktywnościach jak:

  • #eksperci - cykliczne spotkania i webinary eksperckie podejmujące tematy aktualnych trendów oraz obszarów, które w szerokim ujęciu mogą inspirować do sukcesu w biznesie
  • #coukreatywnych – cykliczne publikacje w mediach społecznościowych, w których Laureaci dzielą się tym, co aktualnie dzieje się w ich firmach i kolejnymi sukcesami (https://bit.ly/2QCXq7w)
  • 50 Kreatywnych #historie - cykl publikacji w mediach BRIEF, w którym Laureaci rankingu dzielą się historiami swoich biznesów, od pomysłów zapisanych na kartce, po ekspansję zagraniczną i zdobywanie funduszy na rozwój oraz odpowiadają na pytanie, jakich rad udzieliliby na podstawie swoich doświadczeń startującym przedsiębiorcom (https://bit.ly/2QueKeZ)
  • #SubiektywniKreatywni – cykl rozmów w formule live, podczas których Laureaci rankingu dyskutują o nowym post-pandemicznej rzeczywistości, o tym co z niej wynika dla biznesu i jak można to wykorzystać do rozwoju firmy. Gospodarzem spotkań jest Paweł Zawadzki (Większe Logo), który od kilku lat prowadzi projekt redakcyjne z Brief.pl.
  • podcasty #50Kreatywnych – rozmowy Pawła Zawadzkiego z Laureatami i Partnerami rankingu, ekspertami ze świata innowacji, nowoczesnych technologii oraz branży kreatywnej. (https://bit.ly/3tZN4Nt)

Ranking skupia wokół siebie najciekawsze i najbardziej niecodzienne firmy i przedsiębiorców, którzy wprowadzają innowacyjne i kreatywne rozwiązania na rynek. Skierowany jest do wszystkich sektorów: MŚP, startupów, dużych firm i korporacji, a także jednoosobowych działalności.

Jeśli posiadasz oryginalny, kreatywny pomysł, który jest już sformalizowany bądź znasz kogoś, kto otworzył taki biznes, już dzisiaj wejdź na stronę rankingu i wypełnij formularz zgłoszeniowy:

https://brief.pl/kreatywni/zgloszenia/

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!