Aktualności firm stowarzyszonych

„10 ZMIAN W PRAWIE – WIOSENNE PORZĄDKI W FIRMIE” PUBLIKACJA EKSPERTÓW RÖDL & PARTNER

Adwokaci i radcy prawni kancelarii Rödl & Partner opracowali bezpłatną broszurę „10 ZMIAN W PRAWIE – WIOSENNE PORZĄDKI W FIRMIE”, aby ułatwić przedsiębiorcom zrozumienie zmian w przepisach i nowych regulacji obowiązujących w 2019 roku.

Znajomość aktualnych rozwiązań prawnych, szans i wyzwań, które ze sobą niosą, ma kluczowe znaczenie dla rozwoju i bezpieczeństwa przedsiębiorstw, szczególnie że niespełnienie nowych wymogów może prowadzić do przykrych konsekwencji, w tym kar administracyjnych i finansowych.

W broszurze omówione zostały najciekawsze zagadnienia, obejmujące m.in. politykę compliance, cyberbezpieczeństwo, ułatwienia dla małych i średnich przedsiębiorstw, zmiany w prawie pracy i prawie energetycznym. Eksperci omawiają kluczowe kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę rozpoczynając „wiosenne porządki” w firmie. Przy każdym zagadnieniu pojawia się również odniesienie do podstawy prawnej, co umożliwia czytelnikowi pogłębioną analizę tematu.

 

Pobierz bezpłatną broszurę ze strony Rödl & Partner >>>

 

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach audytu, Business Process Outsourcingu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego i consultingu. Rödl & Partner jest obecny w 111 biurach w 51 krajach.  Więcej informacji na www.roedl.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!