Agnieszka Stochlak-GautierAdwokat

Agnieszka Stochlak-Gautier jest partnerem w warszawskim biurze kancelarii KSG. Jest adwokatem wpisanym w okręgowej radzie adwokackiej w Warszawie. Była wpisana na listę adwokatów w Barreau de Paris.

Agnieszka Stochlak-Gautier  jest absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Prawa Uniwerystetu Paris 8 Vincennes-Saint-Denis we Francji oraz studiów podyplomowych Instytutu Studiów Prawniczych na Université du Maine. W Kancelarii jest odpowiedzialna za French desk, który, spełniając oczekiwania inwestorów francuskich i frankofońskich, zajmuje się doradztwem w ich ojczystym języku. Agnieszka specjalizuje się w bieżącej obsłudze klientów korporacyjnych, z zakresu prawa spółek, oraz doradztwem w zakresie odpowiedzialności członków zarządu spółek prawa handlowego. Brała udział w transakcjach typu Merger & Acquisition, między innymi zakupów   galerii handlowych na rzecz inwestorów francuskich, przeprowadzanie analiz prawnych spółek i nieruchomości (due diligence). Uczestniczyła również czynnie w transakcjach zakupu udziałów lub akcji w spółkach prawa handlowego, w sporządzaniu porozumień wspólników, przygotowywaniu dokumentacji korporacyjnej.

Uprawnienia zawodowe: Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie * Adwokat dawniej wpisany na listę adwokatów w Barreau de Paris.

Prowadzone spotkania

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!