Zapraszamy na półfinał Konkursu piosenki francuskiej „Zaśpiewaj na Francuskiej” - 9 maja, g. 18.00 – Klub Kultury Saska Kępa

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Jest nam miło poinformować, że w pi?tek 9 maja 2014 r. CCIFP organizuje półfinał konkursu piosenki francuskiej pt. „Zaśpiewaj na Francuskiej”, podczas którego kilkunastu młodych wykonawców ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych dzielnic Pragi Południe oraz Wawra będzie rywalizować o zakwalifikowanie się do finału, w którym główn? nagrod? jest weekend w Paryżu dla 2 osób. Dzięki wsparciu Partnerów, którymi w tym roku s?: Air France, Accor, Avis, Camille Albane, DB Print, Etam i L’Occitane en Provence na pozostałych uczestników konkursu również czekaj? atrakcyjne nagrody.

Półfinał odbędzie się o godz. 18.00 w Klubie Kultury Saska Kępa przy ulicy Brukselskiej 23 (w Sali koncertowej). Miłośników francuskiej piosenki serdecznie zapraszamy!

Już dziś zapraszamy również na finał konkursu, który odbędzie się na scenie głównej na ulicy Francuskiej zamkniętej dla ruchu kołowego na potrzeby „Święta Francji na Francuskiej” w niedzielę 13 lipca br. Każdy z 5 finalistów wykona po dwa utwory oceniane przez szacowne jury składaj?ce się z przedstawicieli Urzędów Dzielnic Praga Południe i Wawer, Ambasady Francji i Instytutu francuskiego w Warszawie oraz CCIFP. Publiczność również będzie mieć okazję do wybrania swojego zwycięzcy.

  

Konkurs piosenki francuskiej organizowany jest pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, przy współpracy Urzędu Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, Ambasady Francji i Instytutu francuskiego w Warszawie oraz Klubu Kultury Saska Kępa w ramach „Święta Francji na Francuskiej”, które już po raz trzeci odbędzie się na ulicy Francuskiej w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do Francuskiego Miasteczka w niedzielę 13 lipca br. W roku ubiegłym Francuskie Miasteczko odwiedziło kilkanaście tysięcy osób.

Poniżej znajd? Państwo regulamin konkursu oraz repertuar:
Regulamin Konkursu piosenki 2014>>>
Repertuar 2014 >>>

Więcej informacji na:
www.pragapld.waw.pl
www.oswiata.wawer.warszawa.pl  

Małgorzata Oleszkiewicz, malgorzata.oleszkiewicz@ccifp.pl, tel. 022 690 68 84.

Organizatorzy:

  
    

Partnerzy:

  

Sponsorzy:

  

  

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!