Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Nieruchomości

Komitet HR Jak przeciwdziałać niepożądanym zjawiskom w miejscu pracy i mitygować roszczenia pracowników?

siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne i otwarte dla wszystkich firm członkowskich.

Wydarzenie stacjonarne. Możliwość udziału online dla firm spoza Warszawy. Ograniczona liczba miejsc dla firm doradczych.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie Komitetu HR CCIFP, podczas którego odpowiemy na pytanie, jak przeciwdziałać niepożądanym zjawiskom w miejscu pracy.

Podczas spotkania poruszymy temat niepożądanych zjawisk w miejscu pracy, takich jak m.in. molestowanie czy mobbing. Odpowiemy na pytania, jak im przeciwdziałać, jak mitygować roszczenia pracowników i czy warto mieć procedurę zgłoszeniową. 

Liczba niepożądanych zachowań w miejscu pracy stale rośnie. Wzrasta także świadomość pracowników w tym zakresie, a co za tym idzie, chętniej ujawniają oni nieprawidłowości. Ostatnio bardzo dużo mówi się nie tylko o mobbingu w miejscu pracy, ale także o molestowaniu. Czym różnią się od siebie oba te zjawiska i jakie środki przedsięwziąć, gdy się pojawią?

Podczas spotkania Komitetu HR CCIFP porozmawiamy o tym:

  • Co zrobić, aby przeciwdziałać niepożądanym zachowaniom w miejscu pracy?
  • Jak sobie poradzić, gdy pracownik zgłosi mobbing lub inne niepożądane zachowanie?
  • Czy zawsze trzeba powołać Komisje Antymobbingową?
  • Jakie są możliwe roszczenia pracowników?
  • Co zrobić, gdy sprawa trafi do sądu?

Spotkanie poprowadzi: Barbara Klimczyk, Senior Associate w praktyce prawa pracy kancelarii Bird & Bird.

Doradza klientom od 2009 roku. Specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy oraz prawno-pracowniczych aspektów transportu i logistyki, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z wyjazdami służbowymi i czasem pracy kierowców i innych pracowników mobilnych. Posiada szeroką wiedzę i praktykę w reprezentowaniu klientów lokalnych i zagranicznych przed sądami w postępowaniach dotyczących wyżej wymienionych dziedzin. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorstwami z sektora TLS we wszystkich sprawach prawnych związanych z ich bieżącą działalnością, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii prawno-pracowniczych i związanych z delegowaniem pracowników do innych państw Unii Europejskiej. Innymi obszarami jej specjalizacji jest zatrudnianie cudzoziemców oraz bieżąca obsługa jednostek samorządu terytorialnego.


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem komitetów CCIFP: 

REGULAMIN

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!