Komitet

Komitet Akcjonariatu Pracowniczego

Zapisy zbierane są do :
Piątek 1 Maj 2020 - 00H00

Zapisy na to wydarzenie nie są obecnie otwarte. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu Akcjonariatu Pracowniczego, który odbędzie się 7 maja w godz. 10.00-12.00 w siedzibie CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, aby w gronie praktyków porozmawiać o wyzwaniach związanych z przekazywaniem informacji na temat programów akcjonariatu pracowniczego.

 

Podczas spotkania przekażemy informacje odnośnie udziału w pracach Forum MDR przedstawicieli Komitetu powołanych przez Ministerstwo Finansów oraz o tym, czego możemy się spodziewać po działalności Forum MDR.   

Spotkanie to będzie również okazją do podzielenia się doświadczeniem, w jaki sposób komunikować pracownikom programy akcjonariatu oraz obowiązki wynikające z udziału.

Komitet poprowadzą: Piotr Andrzejak i Szymon Czerwiński z Kancelarii SK&S.

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w języku polskim.

Do udziału w spotkaniu w Komitetu zapraszam firmy, które opłacające składkę minimum „Standard”. Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udziału.

 

Mapa dojazdu

 

CCIFP - aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square, 6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP