Podsumowanie wydarzeń

Pogotowie CCIFP: Komunikacja i Marketing

<p style="text-align: justify;">Zapraszamy do korzystania z <strong>bezpłatnych konsultacji z ekspertami z naszych firm stowarzyszonych</strong>. Dzięki uprzejmości firmy Creative Answer będą Państwo mogli bezpłatnie omówić nurtujące Państwa problemy związane z obszarem marketingu i komunikacji.</p>

>

Konsultacje z komunikacji i marketingu odbywaj? się w każdy wtorek w godz. 8:30-9:30.

Celem Creative Answer jest pomaganie Klientom w zakresie całościowej komunikacji marketingowej. Zakres ichprac obejmuje takie obszary jak:

  • budowa strategii komunikacji
  • pozycjonowanie marki na tle konkurencji
  • tworzenie strategii mediowej
  • pełne prowadzenie komunikacji we wszystkich kanałach komunikacji

Firma pracuje dla największych marek tworz?c m.in. kampanie ogólnopolskie dla UPC Polska, kampanie strategiczne do Klientów B2B dla Pracuj.pl oraz tworz?c spoty dla Johnson&Johnson.

Konsultacji udziela:

Mikołaj Soszyński  - Ekonomii nauczył się na Uniwersytecie Warszawskim, Zarz?dzania i Marketingu na Akademii Leona Koźmińskiego, Strategii Działań BTL`owych w Stowarzyszeniu Marketingu Bezpośredniego, Strategii Komunikacji w Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych.
Zawsze otwarty na zmiany i zorientowany na rozwój. Wyróżnia go rzadka umiejętność dostrzegania nowych możliwości w pozornie utartych schematach. Wnikliwe analizy, szkolenia i konferencje pozwalaj? mu określić nowatorskie koncepcje i tworzyć całkiem now? jakość w oparciu o optymalne koszty. Twardy i hardy, jak mówi? o nim partnerzy biznesowi.

  

W ramach Pogotowia CCIFP prowadzimy konsultacje w obszarach:  marketing i komunikacja, HR, fundusze europejskie, efektywność sprzedaży.

Harmonogram konsultacji >>

Zapisy przyjmujemy pod adresem :  anna.raczynska@ccifp.pl lub alicja.rukowicz@ccifp.pl  

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!