Webinar  •  Szkolenie

Webinar CCIFP: Trendy na rynku pracy

Zoom, Polska

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne

Wydarzenie dla firm członkowskich

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na kolejny webinar CCIFP. Spotkanie będzie oparte na najnowszych danych dotyczących zmian na rynku pracy. 

Zapraszamy na kolejny webinar CCIFP. Spotkanie będzie oparte na najnowszych danych dotyczących zmian na rynku pracy. 

Sytuacja ekonomiczna w 2022 roku silnie kształtowała zmiany na rynku pracy. Wpłynęła na trendy długofalowe i wygenerowała szybkie ale też krótkotrwałe zmiany.

Zarządzanie generacjami w kontekście wejścia na rynek nowego pokolenia , rozwój technologii definiujący nowe potrzeby kompetencyjne organizacji, pojawiająca się luka kompetencyjna i znaczenie kompetencji transferowych, to niektóre z długofalowych trendów rynku.

Skuteczna rekrutacja oparta na wartościach,  zmiana standardów pracy – większe zaufanie do pracownika, stawianie człowieka w centrum uwagi organizacji,  inwestycje w potencjały  czyli  podnoszenia  kompetencji, certyfikacji, rozszerzania wiedzy – to wyzwania choć być może, nie aż  tak  nowe. Oprócz tego dynamiczna sytuacja ekonomiczna w 2022 roku utrudniała prognozowanie i strategiczne planowanie działań w zakresie polityki HR.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna JANKOWSKA, Executive Search Principal Consultant z Arthur Hunt Consulting Polska wraz z Marcinem Toborem, General Manager  Pramex International .

 


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!