Walne Zgromadzenie

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW CCIFP

Sofitel Warsaw Victoria oraz ON-LINE
ul. Królewska 11, Warszawa
Warszawa
Polska

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na doroczne, Walne Zgromadzenie członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, które odbędzie się w formie hybrydowej.

 

Walne Zgromadzenie odbędzie się w formacie hybrydowym: on-line (poprzez platformę ZOOM) oraz w hotelu Sofitel Warsaw Victoria, z zachowaniem obowiązujących wymogów sanitarnych. Prosimy o zaznaczenie Państwa preferencji w formularzu zapisu >>>.

Udział w Walnym Zgromadzeniu w hotelu Sofitel da Państwu możliwość spotkania kandydatów do Rady, a także pozostałych członków CCIFP.

W jego trakcie:

  • ogłosimy wyniki wyborów do Rady CCIFP
  • zaprezentujemy podsumowanie działań Izby za 2019 oraz 2020 rok
  • przedstawimy plany CCIFP na najbliższe miesiące
  • porozmawiamy o Państwa potrzebach i oczekiwaniach w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej i epidemicznej


***

WYBORY DO RADY CCIFP


W tym roku wybory do Rady CCIFP odbędą się wyłącznie w formie głosowania on-line. Dzięki temu większa liczba członków będzie mogła oddać swój głos w sposób bezpieczny, w dogodnym dla siebie czasie. Głosowanie trwać będzie tydzień, od piątku 18 września do piątku 25 września (do godziny 12:00). 
 
Wybory odbędą się w dwóch grupach. Małe i Średnie Przedsiębiorstwa będą stanowić jedną grupę, natomiast drugą grupę utworzą Duże Przedsiębiorstwa (których obroty roczne przekraczają 150 mln PLN). Każda grupa wybierze 15 swoich przedstawicieli do Rady.
 
W głosowaniu udział może wziąć jedna osoba z firmy (Prezes lub osoba przez niego wskazana). W piątek 18.09.2020 wysłany zostanie do niej mail z unikalnym linkiem do głosowania.

Przypominamy, że wybory do Rady odbywają się wyłącznie ON-LINE i trwają do 25.09.2020 r. do godz. 12;00. W trakcie Walnego Zgromadzenia nie będzie możliwości oddania głosu.

Sylwetki kandydatów dostępne są tutaj:

MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA      DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWA

 


Jeśli chcą Państwo sprawdzić, do kogo z Państwa firmy zostanie wysłany mail umożliwiający głosowanie, lub mail nie dotarł prosimy o kontakt z Magdaleną Wołowską, magdalena.wolowska(@)ccifp.pl, tel. 514 601 231.

Rada CCIFP podejmuje kluczowe decyzje w obszarze działalności oraz rozwoju Izby, a także daje możliwość nawiązania kontaktu z szefami najważniejszych francuskich firm w Polsce. 

Do kompetencji Rady należą m.in.:

  • nadzór nad zgodnością prowadzenia działalności Izby ze Statutem oraz decyzjami i uchwałami Walnego Zgromadzenia;
  • wybór i odwołanie członków Zarządu oraz członków Komisji Rewizyjnej;
  • ustalanie zasobów Izby w ramach przygotowania budżetu;
  • rekomendacje dla Walnego Zgromadzenia w przedmiocie planu merytorycznego i finansowego działań CCIFP.

***
 

Walne Zagromadzenie jest jednym z najważniejszych wydarzeń CCIFP, w którym udział wezmą Prezesi polskich i francuskich firm zrzeszonych w naszej organizacji. Jest to doskonały moment, by poznać plany Izby na najbliższe lata i aktywnie włączyć się w budowanie polsko-francuskiego partnerstwa.

***


Prosimy o pisemne potwierdzenie Państwa przybycia lub wskazanie Państwa pełnomocnika, poprzez formularz zapisu na stronie >>> do dnia 25 września 2020 r. do godz. 16.00. 

Przypominamy, że mogą być Państwo reprezentowani przez wyznaczonego pracownika Państwa firmy lub inną firmę stowarzyszoną.
 

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!