Rekrutacja pracowników do SSC/BPO i contact center

Cena :
350 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 600 PLN pozostałe osoby.

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Warsztaty lunch & learn

 

>

Rekrutacja do sektora SSC/BPO oraz contact center wymaga całkowicie nowego podejścia pozyskiwania pracowników, który w głównej mierze polega na hybrydyzacji procesu i spajaniu rekrutacji masowej z kompetencjami eksperckimi. Z jednej strony kluczowy jest czas, z drugiej zaś nie można zrezygnować z jakości. Kompromisy zazwyczaj zawodz?, dlatego metodologia tych rekrutacji jest inna i musi być dostosowana do grupy docelowej, a także kultury firmy. Świadomość okoliczności biznesowych pozwala nam tak projektować procesy, by były dostosowane do wymagań klienta i odpowiadały na potrzeby kandydata.

Zapraszamy na warsztat dedykowany operacyjnej i miękkiej stronie procesu rekrutacji, podczas którego opowiemy również o naszej autorskiej metodologii zarz?dzania kandydatem, opartej na teorii motywów pierwotnych McLellanda.

Osoba prowadz?ca :

Karolina Korzeniewska - z wykształcenia socjolog, wcześniejsze doświadczenie zdobyła w strukturach firm międzynarodowych. Do Antal doł?czyła w 2012 roku jako konsultant ds.   ubezpieczeń. Przez 4 lata sukcesywnie rozwijała swoje kompetencje i od 2016 roku zajmuje stanowisko Account Executive Europe. Obecnie odpowiedzialna jest przede wszystkim za budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi w Europie w ramach struktur Antal oraz Enloyd, zarz?dzanie międzynarodowymi projektami rekrutacyjnymi, a także za prowadzenie procesów rekrutacyjnych na   stanowiska najwyższego szczebla dla sektora SSC, BPO oraz rynków finansowych.   Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów zarówno w Polsce, jak i   Europie Środkowej i Wschodniej oraz regionach EMEA.

Partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!