Aktualności firm stowarzyszonych

Dzień Otwarty Szkoły Francuskiej na Sadybie: poznaj nas w dniu 1 lutego!

Szkoła Francuska należąca do placówki oświatowej Liceum francuskiego w Warszawie organizuje w sobotę 1 lutego 2020 r. w godz. 10.00-14.00 Dzień Otwarty. Nie przegapcie okazji pełnego odkrycia szkoły! Dyrekcja oraz cała kadra pedagogiczna chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dot. oferty szkoły dla dzieci w wieku 2-10 lat. Liczne bezpłatne warsztaty będą także organizowane dla dzieci podczas trwania wydarzenia.

Utworzone w 1919 r. , Liceum Francuskie w Warszawie (LFV) jest międzynarodową placówką oświatową oferującą francuski program edukacji dla ponad 760 uczniów z 42 krajów.

To jedyna szkoła w Polsce, która posiada akredytację francuskiego Ministerstwa  Edukacji: program nauczania szkoły a także dyplomy są uznawane w Europie i na całym świecie.

Liceum Francuskie w Warszawie oferuje program edukacji wysokiej jakości od Przedszkola do Liceum dla dzieci w wieku od 2 do 18 lat. Nauczanie prowadzone jest przez wysoko kwalifikowaną kadrę a 70% stanowią francuscy nauczyciele lub native speakerzy.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Dniu Otwartym Szkoły Francuskiej (przedszkole i szkoła podstawowa), który odbędzie się w sobotę 1 lutego 2020 r. w godz. 10.00-14.00 w naszej placówce na Sadybie (dzielnica Mokotów).

Nie przegapcie okazji odkrycia atutów francuskiego programu nauczania dla  Waszego dziecka, a także możliwości zapoznania się z naszą bogatą ofertą zajęć sportowych, artystycznych i językowych pozaszkolnych dla dzieci w każdym wieku!

Nowość 2020: Liceum Francuskie oferuje specjalny program powitalny dla dzieci niefrancuskojęzycznych, lub potrzebujących dodatkowego wsparcia w języku francuskim.

W programie wydarzenia:

  • Prezentacja szkoły przez Dyrekcję;
  • Zwiedzanie szkoły;
  • Bezpłatne warsztaty edukacyjne i artystyczne dla dzieci;
  • Spotkania z nauczycielami, przedstawicielami rodziców uczniów, i administracją szkoły.

Zapraszamy rodziny na dwie tury:

  • pierwsza tura o godz. 10.00
  • druga tura o godz. 12.00

Obowiązują zapisy poprzez link:

forms.gle/trE8ss9L4Ux1KD6y9

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2451510831644036/

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin