Podsumowanie wydarzeń

Firmy francuskie na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Już po raz czwarty Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce przygotowuje obecność firm francuskich na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Tym razem szykujemy Pawilon Café France, panel dyskusyjny oraz specjalny wieczór francuski dla gości Forum.

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa już po raz czwarty organizuje obecność firm francuskich na Forum Ekonomicznym w Krynicy, najważniejszym wydarzeniu gospodarczym w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku Forum gromadzi ponad 2000 gości, najważniejsze osobistości ze świata biznesu i polityki. Poprzez panele dyskusyjne, a przede wszystkim poprzez pawilon Café France, francuscy inwestorzy jako jedyni są tak dobrze rozpoznawani pośród gości Forum.

W tym roku, poza Café France, którą do tej pory odwiedzili m.in. Premier Donald Tusk, Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso, Prezydent RP, Bronisław Komorowski, zorganizujemy również panel dyskusyjny oraz specjalny Wieczór Francuski w Starym Domu Zdrojowym.

Temat panelu dyskusyjnego:

Jak móc jeszcze dłużej i lepiej?

dlaczego i jak dbać o work/life balance w perspektywie pracy do 67 roku życia?

5.09 (środa), godz. 10.30, Stary Dom Zdrojowy - sala telewizyjna

Cywilizacja, w której żyjemy stawia nas przed ogromnymi wyzwaniami. Naukowcy alarmują, że wydatek energetyczny menedżera pracującego na co dzień w korporacji jest porównywalny z tym, jaki ponosi wyczynowy sportowiec. Nad idealną formą psychiczną i fizyczną sportowca pracuje sztab specjalistów… Co zatem powinniśmy zrobić, żeby zadbać o nasz własny balans psychofizyczny, który wyraża się w równowadze między życiem prywatnym i zawodowym? W jaki sposób przygotować do współczesnych wyzwań ciało i umysł, tak żeby ustrzec od wypalenia zawodowego siebie, swoich bliskich, swoich pracowników?

Paneliści:

Maciej Witucki - Prezes CCIFP i Prezes Orange Polska; Przewodniczący Rady Programowej Polskiego Forum Obywatelskiego, które inicjuje dyskusje o kierunkach rozwoju Polski w obszarze gospodarki, polityki, nauki, edukacji oraz tożsamości Polaków.

Wojciech Eichelberger - Psycholog, psychoterapeuta i trener. Jest autorem i współautor wielu popularnych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości. Publikuje wywiady, felietony i eseje m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Zwierciadle”, „Polityce”. Jest współtwórcą i dyrektorem Instytutu Psychoimmunologii w Warszawie.

Michel Kiviatkowski - Partner Zarządzający Biura Mazars w Polsce. Posiada tytuł doktora, który uzyskał na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Aix-en-Provence (Francja). Jest prelegentem licznych seminariów dla klientów oraz prowadzi kursy i wykłady na wyższych uczelniach. Autor licznych publikacji i artykułów w prasie specjalistycznej.

Alexander Konopka - Prezes Zarządu Gras Savoye Polska Sp. z o.o. i Pol-Assistance Sp. z o.o.

Aleksander Pociej - Senator RP, Adwokat, Przewodniczący Senackiej Grupy Polsko-francuskiej. W latach 1988-1989 odbył studia podyplomowe we Francji na Universite de Paris X Nanterre – DESS Droit International du Commerce (Międzynarodowe Prawo Handlowe). Jako felietonista współpracował z Gazetą Finansową, Życiem Warszawy, Polskim Radiem, Sukcesem oraz Gentelmanem.  

Moderator - Kinga Rusin

Drugiego dnia Forum odbędzie się wieczór francuski, na który zaprosimy wybranych gości Forum Ekonomicznego w Krynicy. Będzie to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami międzynarodowego biznesu jak i reprezentantami rządów, ministerstw, czy władz lokalnych przybyłych do Krynicy.

Zachęcamy wszystkie firmy do włączenia się w organizację wspólnej reprezentacji firm stowarzyszonych w CCIFP na XXII Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Program francuskiej obecności na Forum w Krynicy 2012 >>>

Oferta uczestnictwa Krynica 2012 >>>

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZGŁOSZENIA: Małgorzata Oleszkiewicz, malgorzata.oleszkiewicz(@)ccifp.pl

Do pobrania

Download Offre_-Presence-francaise-Krynica-2012.pdf  (PDF • 440 KB) Download Programme_Presence-francaise-a-Krynica-2012.pptm.ppt  (PPT • 6 MB) Download Oferta_Obecnosc_francuska_Krynica_2012.pdf  (PDF • 2 MB) Download Programme2012_Presence-francaise-a-Krynica.pdf  (PDF • 4 MB) Download Programme_Presence-francaise-a-Krynica-2012.pdf  (PDF • 4 MB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!