Izba

Europejska Agencja Kosmiczna zaprasza na CSG Industry Days w formacie wirtualnym w dniach 8-9.10.2020

Spotkanie ma na celu przedstawienie możliwości współpracy przy modernizacji kosmodromu w Gujanie Francuskiej i pozyskanie potencjanych oferentów.

W dniach 8-9 października 2020 r. odbędzie się „Dzień przemysłu CSG”, który z powodu pandemii odbędzie się w formule zdalnej. Wydarzenie organizowane jest przez francuskie Narodowe Centrum Badań Kosmicznych CNES oraz Europejską Agencją Kosmiczną ESA/STS.

Celem spotkania jest zaprezentowanie planowanych prac modernizacyjnych na terenie kosmodromu w Gujanie Francuskiej i zaproszenie do składania ofert przez firmy m.in. z Polski. W trakcie wydarzenia odbędą się prezentacje wybranych projektów, a także indywidualne sesje B2B.

ESA poszukuje firm spoza sektora kosmicznego, ponieważ praca będzie dotyczyła m.in. następującego zakresu:

  • prace budowlane, ziemie, drogowe, stolarskie dot. nowego Centrum operacji kosmicznych, Rozwój platform centrów danych, sieci cyfrowych, software’u,
  • odnowienia stacji energetycznych i generatorów, uruchomienie źródeł fotowoltaicznych (solar power fields),
  • odnowienie system klimatyzacji (air conditioning systems renewal)
  • odnowienie sieci wody pitnej, sieci drogowej etc.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, a dalsza komunikacja z oferentami prowadzona będzie po francusku. 

W załączeniu lista z krótkim opisem planowanych przetargów otrzymana z ESA.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Należy zarejestrować się do dnia 5.10.2020 przez formularz dostępny na stronie: https://csgid-2020.vimeet.events a także wysłac maila wraz zpodaniem nazwisk osób uczestniczących na adres: CSG_IndustryDays(@)esa.int

Do pobrania

Download CSG_Industry_Days_2020_-_Agenda_PARIS.pdf  (PDF • 271 KB) Download Description_CSG_intended_ITTs.docx  (DOCX • 15 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!