Aktualności firm stowarzyszonych

Auchan w rządowym programie szczepień w zakładach pracy - pierwsze szczepienia pracowników w Białymstoku

Dla Auchan Retail Polska najwyższym priorytetem jest zdrowie pracowników, dlatego od początku pandemii nowego koronawirusa firma podejmowała szereg szybkich decyzji  mających na celu zagwarantowanie im  bezpieczeństwa. Wraz z pojawieniem się pierwszych rządowych informacji o możliwych programach szczepień masowych w miejscach pracy sieć  zgłosiła swoją  gotowość w tym zakresie.

Obecnie firma Auchan jest zarejestrowana w rządowym programie szczepień w zakładach pracy. Zakończone zostały  rozmowy z ośrodkami medycznymi, które zadeklarowały swoją pomoc przy organizacji szczepień w ramach tego programu. Korzystając ze współpracy z lokalnymi ośrodkami medycznymi sieć umożliwia szczepienia wszystkim zainteresowanym pracownikom. Część placówek już zaoferowała tę możliwość, czego efektem są pierwsze szczepienia pracowników Auchan w Białymstoku

Wierzę, że szybkie objęcie szczepieniami wszystkich naszych zespołów wpłynie na zwiększenie ogólnej skuteczności walki z pandemią oraz na bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów. Czekamy na uruchomienie głównej akcji, ale działamy również lokalnie – mówi Arkadiusz Mika, Dyrektor Zasobów Ludzkich Auchan Retail Polska.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!