Aktualności firm stowarzyszonych

Auchan rozszerza ofertę dla rodzin wielodzietnych. Konto Skarbonka Dużej Rodziny dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Auchan Retail Polska rozwija swój program lojalnościowy „Skarbonka” i rozszerza ofertę dla rodzin wielodzietnych we wszystkich hiper- i supermarketach sieci w całej Polsce. Od 22.04.2021 r. osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny będą mogły połączyć ją z Kartą Skarbonka, zyskując w ten sposób rabat w wysokości 5% od wartości zakupów oraz dostęp do wszystkich korzyści oferowanych przez program lojalnościowy Auchan. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin wielodzietnym firma Auchan umożliwia posiadaczom Karty Dużej Rodziny stworzenie Konta Skarbonka Dużej Rodziny. Aby je uzyskać wystarczy połączyć Kartę Dużej Rodziny z Kartą Skarbonka.

Działanie na rzecz poprawy jakości życia naszych polskich konsumentów stanowi ważny element  strategii Auchan 2022. To właśnie dlatego cały czas pracujemy w naszej firmie nad rozwojem i poszerzaniem usług odpowiadających na różnorodne potrzeby klientów. Konto Skarbonka Dużej Rodziny to ukłon w stronę rodzin wielodzietnych, których potrzeby są ogromne i często trudne do zrealizowania. Mamy nadzieję, że nasi klienci doceniają możliwość oszczędzania na zakupach  –  mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki/ Klienta/ DATA/ Digital/ IT/ Projektów w Auchan Retail Polska.

Program lojalnościowy oferowany przez Auchan daje klientom szereg realnych korzyści, takich jak niższe ceny, E-Bony na zakupy, bezterminowe prawo do zwrotu towarów, ekstra zyski (Happy Days). Konto Skarbonka Dużej Rodziny uprawnia do korzystania ze wszystkich benefitów.

Przystąpienie do programu Skarbonka jest bardzo proste i dostosowane do klientów: można tego dokonać w formie papierowej w tym celu należy wypełnić papierowy formularz zgłoszeniowy w Punkcie Obsługi Klienta lub sposób cyfrowy w tym celu należy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie www.skarbonka.auchan.pl.  lub  po prostu skorzystać z Aplikacji Mobilnej Auchan.

Stworzenie Konta Skarbonka Dużej Rodziny wymaga dodatkowej identyfikacji można jej dokonać w Punkcie Obsługi Klienta, lub poprzez wiadomość mailową wysłaną na adres: kontakt(@)auchan.pl dla klientów już posiadających Kartę Skarbonka.

Zgromadzone na koncie Skarbonka rabaty mogą być wykorzystane od następnego dnia po uzyskaniu bonusu, przy kolejnych zakupach w sklepach Auchan. Można nimi płacić za wszystkie dowolnie wybrane produkty w Auchan, oprócz produktów dostępnych na stacji paliw. Saldo na koncie Skarbonka można odczytać na paragonie lub za pomocą czytnika na terenie sklepu Auchan oraz sprawdzić w Aplikacji Mobilnej Auchan.

***

O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

Kontakt dla mediów:  Dorota Patejko  •  d.patejko@auchan.pl  •

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!