Formation

Walidacja kwalifikacji handlowych: Obsługa klienta w miejscu sprzedaży-Sprzedawca

Siedziba CCIFP
Al. Jerozolimskie 93 (Nowogrodzka Square, IV.piętro)
Warszawa

Langue : polski

Tarif :
Koszt udziału w sesji walidacyjnej wynosi 1300 PLN

L'événement est terminé. *veuillez noter que l'ajout de l'événement dans votre calendrier ne signifie PAS que vous êtes inscrit. Vous devez d'abord vous inscrire si vous souhaitez assister à un événement.

Osoby posiadające doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i sprzedaży mogą potwierdzić swoje kwalifikacje zdobywając oficjalny certyfikat podczas sesji walidacyjnej w CCIFP.

 

CCIFP jest od czerwca 2019r. Instytucją Certyfikującą, co oznacza, że posiada uprawnienia do wydawania certyfikatów m.in. w zawodzie Obsługa klienta w miejscu sprzedaży-Sprzedawca.
 

 

Co to jest walidacja kwalifikacji handlowych?

Działania sprzedażowo-handlowe wymagają wykorzystania złożonych umiejętności, których większość wykonujących ten zawód nie uczy się w szkołach. Oznacza to, że sprzedawcy i handlowcy, swoje kwalifikacje zdobywają czerpiąc z różnych doświadczeń: codziennej praktyki, uczenia się od współpracowników, uczestnictwa w szkoleniach czy literatury fachowej.

Jak zatem porównać kompetencje pochodzące z tak różnych źródeł? Należy do nich przyłożyć wspólną miarę w postaci jasno określonych kwalifikacji. Taką miarą jest system walidacji.

Walidacja oznacza potwierdzenie. Walidacja kwalifikacji handlowych to uzyskanie formalnego potwierdzenia posiadania umiejętności w obszarze sprzedaży i handlu.

 

 

 

Modalités d'accès

Partager cette page Partager sur FacebookPartager sur TwitterPartager sur Linkedin