Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Forum Ekonomiczne to najważniejsze spotkanie gospodarczo-polityczne w Europie Środkowo-Wschodniej.

Każdego roku w Forum uczestniczy blisko 4 tysiące reprezentantów polskiego i europejskiego biznesu, najważniejsi politycy i przedstawiciele instytucji międzynarodowych, a także ponad 500 dziennikarzy.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, wraz z Ambasadą Francji w Polsce, największymi inwestorami francuskimi w Polsce oraz partnerami medialnymi tworzyła przez ostatnie lata wspólną reprezentację, która świadczy o silnym partnerstwie gospodarczym łączącym Polskę i Francję.

 

Organizowane od 1992 r., Forum ekonomiczne w Krynicy jest kluczowym miejscem spotkań przedstawicieli europejskiej polityki oraz biznesu.

To „Davos Europy środkowej”. Każdego roku, około 4 tys. osób bierze udział w forum, w tym Pierwsi Ministrowie oraz komisarze Europejscy, reprezentanci rządów Państw Europy Środkowej, przedstawiciele europejskiego biznesu oraz wielu innych. Co roku na forum pojawia się ok. 600 reporterów oraz dziennikarzy, którzy zapewniają temu wydarzeniu duży rozgłos w mediach.

Newsroom Krynica

Komunikaty prasowe

Francuscy inwestorzy na forum w Krynicy

Warszawa, 1.09.2010 Informacja Prasowa Francuscy inwestorzy na Forum w Krynicy 12,5 mld euro – tyle wynosi skumulowana wartość inwestycji...

Podsumowanie wydarzeń

Firmy francuskie na Forum w Krynicy 2011

Już po raz trzeci Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce była obecna wraz z firmami stowarzyszonymi na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Tegoroczne...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!