Cykliczne wydarzenia

Rendez-vous biznesu

Spotkania “Rendez-vous biznesu” odbywają się kilka razy w roku i gromadzą około 100 – 120 osób, głównie kadrę menadżerską. W ich trakcie poruszamy najważniejsze tematy z punktu widzenia prowadzenia firmy i polsko-francuskiej współpracy gospodarczej. Koktajlowe spotkania przy lampce wina po konferencji są również okazją do lepszego poznania się i nawiązywania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów  i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

Speed Business Meeting

Organizowane kilka razy do roku spotkania są szybkim sposobem poznania znacznej ilości potencjalnych partnerów biznesowych. W trakcie bezpośrednich spotkań, uczestnicy mogą zaprezentować swoją firmę, wymienić wizytówki, nawiązać osobiste relacje biznesowe z pozostałymi członkami CCIFP, jak również z firmami należącymi do innych izb bilateralnych. Spotkania odbywają się w formule stacjonarnej lub on-line. 

Speed Business Meeting to spotkanie umożliwiające każdemu uczestnikowi dotarcie ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Każdy z nich ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Podczas spotkania rozmówcy podzieleni są na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu i jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Rendez-vous dla nowych firm

Spotkanie organizowane jest 2 razy w roku.

W trakcie spotkania uczestnicy reprezentujący nowe firmy stowarzyszone mają okazję poznać członków Zarządu i Rady CCIFP, reprezentujących m.in. największe firmy francuskie w Polsce.

W trakcie spotkania mówimy również o tym:

  • jakie wydarzenia organizuje CCIFP i dla kogo sa przeznaczone
  • jak najlepiej wykorzystać swoją obecność w Izbie
  • jakie projekty będą realizowane w Izbie w najbliższym czasie
  • kto w Izbie odpowiada za eventy, komunikację, sprawy członkowskie

Spotkanie kończy się wspólnym koktajlem, który jest doskonałą okazją do osobistego poznania prezesów największych firm francuskich w Polsce.

Udział w spotkaniu jest bezpłatnyZapraszamy zawsze maksymalnie 2 osoby z firmy. 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!