Networking  •  Targi Wymiana gospodarcza

Wieża Eiffela w Warszawie i francuskie miasteczko technologiczne

Język : Polski, Francuski

Cena :
Bezpłatne

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

W ramach zbliżania do siebie Polski i Francji, CCIFP chce w przyszłym roku zbudować w Warszawie kopię wieży Eiffela.

 

W ramach zbliżania do siebie Polski i Francji, budowania partnerskich i długofalowych relacji na szczeblu gospodarczym i samorządowym, a także wzajemnej promocji, Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) chce w przyszłym roku zbudować w Warszawie kopię wieży Eiffela. 

 

Zbudowanie wieży Eiffela będzie punktem wyjścia do szeregu wydarzeń towarzyszących skierowanych zarówno do szerokiej publiczności, jak i do biznesu polskiego i francuskiego. 

 

Pod i wokół wieży Eiffela planujemy zorganizować FRANCUSKIE MIASTECZKO, które będzie pokazywać francuską gastronomię, tradycje, kulturę i najnowsze osiągnięcia techniczne made in France. 

 

Wystawcy mieliby do dyspozycji stoiska zaprojektowane we francuskim stylu do promocji swoich działań, produktów, aktywności. 

 

Wieża Eiffela w Warszawie może być również pretekstem do zorganizowania MISJI GOSPODARCZEJ firm francuskich z Paryża w Warszawie lub firm polskich w Paryżu. 

 

Celem misji będzie pokazanie możliwości inwestycyjnych stolicy, dotychczasowej współpracy miasta z biznesem, a także nawiązanie bezpośrednich relacji biznesowych i handlowych pomiędzy firmami polskimi i francuskimi. 

 

Poza misją handlową planujemy zorganizowanie KONFERENCJI BIZNESOWEJ poświęconej perspektywom współpracy polsko-francuskiej w obszarze zrównoważonego rozwoju miast. 

 

Zarówno Paryż, jak i Warszawa mają wiele projektów dotyczących ekologicznego transportu miejskiego, gospodarki cyrkularnej, czy urzeczywistnienia postulatu miasta 15-minutowego. Doświadczenia te chcemy wypromować i połączyć z głosem ekspertów z sektora biznesu z różnych branż, zarówno z Polski, jak i Francji. 

 

Więcej informacji: Joanna Jaroch-Pszeniczna, joanna.jaroch(@)ccifp.pl 

 

Zapraszamy również na pozostałe wydarzenia CCIFP >>> 

 

W szczególności polecamy: 

 

  • Forum Ekonomiczne IMPACT 2024 >>> 

  • Forum Ekonomiczne w Karpaczu i francuska reprezentacja >>> 

 

Poznaj plan działań CCIFP na rok 2024 >>> 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!