Szkolenie

Warsztat - Jak wykorzystać sztuczną inteligencję i ChatGPT w zarządzaniu firmą i w biznesie?

CCIFP, Aleje Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Zapisy zbierane są do : poniedziałek 29 kwietnia 2024 - 17h00 (UTC+2)

Cena : Cena uczestnictwa w szkoleniu wynosi 399 zł netto/os. Liczba miejsc ograniczona.

Informujemy, że warunkiem odbycia się warsztatu jest zebranie się minimalnej liczby uczestników.

ZALOGUJ SIĘ

Zapraszamy na warsztat na którym dowiesz się jak SI może zrewolucjonizować Twoją firmę.

W erze cyfrowej, sztuczna inteligencja (SI) jest kluczowym czynnikiem sukcesu w biznesie. Aż 92% firm notowanych na liście Fortune 500 już wykorzystuje SI do uzyskania przewagi konkurencyjnej i do rozwoju swojego biznesu. Pracownicy korzystający z narzędzi SI osiągali o 40% lepsze wyniki niż ci, którzy tego nie robili (Harvard Business School, 2023).

Zapraszamy na warsztat na którym dowiesz się jak SI może zrewolucjonizować Twoją firmę i jak może pomóc Ci zaoszczędzić czas, energię i pieniądze. 


• Bez względu na to, czy jesteś na początku swojej przygody z sztuczną inteligencją, czy już znasz jej podstawy, to szkolenie wyposaży Cię w podstawowe umiejętności i konkretną wiedzę, które pozwolą Ci wykorzystać potencjał tej niesamowitej technologii.
• To szkolenie to inwestycja w przyszłość. Zatrudnij sztuczną inteligencję do pracy, dostosuj ChatGPT do swoich potrzeb i stwórz swojego super asystenta - będziesz zaskoczony tym co potrafi zrobić dla Ciebie i dla Twojej organizacji.
• Szkolenie nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia w zakresie SI.

 

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

 • Przedsiębiorcy i właściciele firm: Osoby prowadzące własną działalność, które chcą zintegrować AI z ich obecnymi strategiami biznesowymi, aby zwiększyć efektywność i osiągnąć lepsze wyniki.
 • Dyrektorzy, kierownicy i kadra zarządzająca: Osoby na stanowiskach zarządzających, które chcą lepiej zrozumieć i efektywnie wykorzystać SI w zarządzaniu i rozwoju biznesu.
 • Przyszli menadżerowie: Osoby aspirujące do ról kierowniczych, którzy chcą zrozumieć znaczenie SI w nowoczesnym biznesie i przygotować się do przyszłych wyzwań menedżerskich.
 • Specjaliści ds. marketingu i sprzedaży: Osoby odpowiedzialne za strategie marketingowe i sprzedażowe, które chcą wykorzystać SI do personalizacji ofert i efektywniejszego targetowania klientów.

Dlaczego warto?

1. Szkolenie będzie prowadzone przez eksperta w dziedzinie generatywnej sztucznej inteligencji, ChatGPT, komunikacji, marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych, doświadczonego przedsiębiorcę i trenera z ponad 20 letnią praktyką w Polsce i we Francji.

2. Konkretne i aktualne przykłady, sprawdzone szablony i gotowe rozwiązania kopiuj-wklej, które przyśpieszą wdrożenie w codziennej pracy.

3. Poprzednie webinary i szkolenia na temat wykorzystania sztucznej inteligencji i ChatGPT były bardzo wysoko oceniane przez uczestników z całej Polski.

 

Korzyści dla uczestników?

 • Zwiększenie efektywności biznesowej: Nauczysz się, jak automatyzować rutynowe zadania, oszczędzając czas i zasoby.
 • Personalizacja ofert: Dowiesz się, jak dostosować produkty i usługi do indywidualnych potrzeb klientów, by zwiększyć sprzedaż.
 • Lepsze zrozumienie rynku: Uzyskasz wiedzę, jak analizować dane rynkowe, wykorzystując modele myślowe liderów światowego biznesu.
 • Optymalizacja podejmowania decyzji: Nauczysz się wykorzystywać narzędzia SI do efektywniejszego i precyzyjnego podejmowania decyzji biznesowych.
 • Szybkie tworzenie treści: Odkryjesz, jak SI może pomóc w tworzeniu angażujących treści marketingowych i biznesowych, nawet w dużych ilościach.
 • Skuteczniejsze strategie marketingowe: Poznasz metody wykorzystania AI do celniejszego dotarcia do grupy docelowej przy niższych kosztach.
 • Praktyczna wiedza o ChatGPT: Zdobędziesz umiejętności praktycznego wykorzystania ChatGPT w codziennej pracy.
 • Zrozumienie błędów i ich naprawa: Nauczysz się identyfikować i korygować typowe błędy przy pracy z SI.
 • Stworzenie własnych inteligentnych narzędzi: Dowiesz się, jak tworzyć własne czatboty i narzędzia AI bez potrzeby umiejętności programistycznych.
 • Rozwój osobisty i zawodowy: Szkolenie zapewni ci umiejętności i wiedzę jak szybciej i skutecznej rozwijać swoją karierę i biznes w erze cyfrowej.

 

Warszat poprowadzi Krzysztof Urbanowicz, specjalista w zakresie generatywnej sztucznej inteligencji i ChatGPT, mediów i dziennikarstwa, komunikacji i storytellingu, marketingu i transformacji cyfrowej. Konsultant, coach i trener od 25 lat (Polska, Francja, Szwajcaria, Bułgaria, Litwa…). Lider i menadżer z doświadczeniem w zarządzaniu firmami i organizacjami.

 

Cena uczestnictwa w szkoleniu wynosi 399 zł netto/os. Liczba miejsc ograniczona. Informujemy, że warunkiem odbycia się warsztatu jest zebranie się minimalnej liczby uczestników (do dnia 29 kwietnia 2024).

 

Opis szkolenia został przygotowany przez Krzysztofa Urbanowicza. 


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

Kontakt: Julia Drużkowska, julia.druzkowska@ccifp.pl

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!