Webinar Rozwój kompetencji

Szkolenie online: Identyfikacja wyzwań i narzędzia wspierające pracę mojego zespołu

Język : polski

Zapisy zbierane są do :
Piątek 2 Październik 2020 - 15H00

Cena :
549 zł + VAT dla firm stowarzyszonych
649 zł + VAT dla pozostałych uczestników
Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 3 dni roboczych przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 5 dni roboczych przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Ostatnie tygodnie pokazały, że wielu pracowników nie potrafi pracować z domu w sytuacji kryzysu! Przychodzimy menedżerom na pomoc z warsztatem online.

 

Ostatnie tygodnie pokazały, że większość pracowników nie potrafi pracować zdalnie z domu w sytuacji kryzysu! Mówią też, że ich Szefowie nie mają doświadczenia w zarządzaniu zespołem w takich warunkach. Prawda też jest taka, że wielu z nich nie ma odwagi do tego się przyznać! To natomiast znacznie pogłębia istniejący kryzys i powoduje, że będzie jeszcze trudniej.

 

Kryzys wywołany przez pandemię to niespodziewana zmiana.  Sytuacja, gdzie jak w soczewce widać skupione wszystkie potrzebne kompetencje Menedżera. Bowiem zagubieni są nie tylko pracownicy, ale często również ich szefowie - Menedżerowie, ponieważ nie byli gotowi na taką sytuację.

W wachlarzu emocji silne miejsce zajmują obawy o jutro. Pojawiają się lęki o siebie i rodzinę. I choć na niektóre rzeczy Menedżerowie nie mają wpływu, to posiadają jednak wpływ na to, jakie ustalą priorytety? jakie podejmą decyzję? na czym się skoncentrują? co zrobią?

Punktem wyjścia do pracy podczas warsztatu będą pytania:

  1. Jakie kompetencje posiada Menedżer w obszarach wiedzy, umiejętności i przyjmowanych postaw?
  2. W jakim stopniu jest skuteczny?
  3. Co w tym trudnym czasie jest w stanie zaoferować swoim zespołom i firmie?

 

 

Rozumiejąc sytuację przychodzimy menedżerom na pomoc z WARSZTATAMI ON LINE, podczas których dostarczymy Uczestnikom wiedzę i narzędzia do skutecznego zarządzania kryzysowego ,  aby razem z zespołem mogli bezpiecznie przejść przez ten trudny czas oraz mądrze przygotować siebie i ludzi na przyszłość.

 

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19