Szkolenie Rozwój kompetencji  •  Komunikacja i PR

Szkolenie językowe: Francuski w CSR, strategiach klimatycznych i ESG

Język : Francuski

Zapisy zbierane są do :
Czwartek 17 Luty 2022 - 15H00

Cena :
899 zł/os
Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 5 dni roboczych przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 5 dni roboczych przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Zapraszamy na specjalistyczne szkolenie językowe przeznaczone dla osób działających w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, kryteria ESG oraz zmian klimatycznych

 

Grupa docelowa: osoby z działów CSR, komunikacji, zrównoważonego rozwoju, osoby na stanowiskach tłumacza w firmach, asystentki.

 

Tematyka: Obszary związane ze zrównoważonym rozwojem, z kryteriami ESG oraz zmianami klimatycznymi, dążeniem do neutralności klimatycznej, przemianami w firmach związanymi z redukcją śladu węglowego, etc.

 

Program:

Podczas tego kursu poznacie koncepcje zrównoważonego rozwoju, kryteria ESG, zmiany klimatyczne i strategię niskoemisyjną.

Pogłębicie słownictwo właściwe dla tych dziedzin oraz przećwiczycie ćwiczenia gramatyczne i stylistyczne, aby poprawić rozumienie pisemne i ustne oraz wypowiedzi pisemne i ustne

ćwiczenie i zadanie są oparte na dokumentalne, autentyczne, materiały pisemne, audio i wideo.

 

Proponowana formuła kursu:

- online

- 12 godzin szkoleniowych (45 min.), czyli 6 spotkań po 90 min.

 

Charakterystyka szkolenia:

Częstotliwość: raz w tygodniu, online na platformie Zoom

Godziny: rano w godz. 8 do 9.30

Wstępny termin: piątki, od 18 lutego 2022

 

Bonus/ Promocja

% réduction pour les participants du cours s’inscrivant à un atelier de la Fresque du climat: 280 pln au lieu de 350 pln

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!