Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Wymiana gospodarcza

„Sytuacja i perspektywy dla przemysłu w Polsce w kontekście wojny na Ukrainie” - część 3

Siedziba CCIFP lub ONLINE
Al. Jerozolimskie 93
02-001
Warszawa
Polska

Dla firm stowarzyszonych

Zapisy zbierane są do :
Wtorek 25 Październik 2022 - 08H00

Cena :
Wydarzenie bezpłatne i skierowane do firm płacących składkę standard lub wyższą.
Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona.

Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP. Prosimy o zalogowanie się w celu rejestracji.

ZALOGUJ SIĘ *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Ostatnie z cyklu 3 spotkań na temat sytuacji i perspektyw polskiego przemysłu w kontekście wojny na Ukrainie.

 

Nadchodzący sezon jesienno-zimowy 2022/2023 może okazać się wyjątkowo trudny również dla firm przemysłowych. Sankcje nałożone na Rosję spowodowały, że spadła dostępność paliw a ich ceny gwałtownie wzrosły.

Producenci energii elektrycznej i ciepła - a także przemysł - mają problemy z utrzymaniem wymaganego wolumenu zapasów surowca oraz spełnieniem norm dotyczących jakości paliw. Nasiliły się obawy przemysłu o możliwość wystąpienia zakłóceń ciągłości produkcji.

Mając to na uwadze, opracowaliśmy listę doraźnych rozwiązań, których przyjęcie pomoże złagodzić skutki kryzysu dla polskiej gospodarki i społeczeństwa, które przekazaliśmy Ministerstwu Klimatu i Środowiska, ale również planujemy zorganizować cykl spotkań, dla sektora przemysłu, który umożliwi firmom lepsze przygotowanie się do sezonu zimowego.

 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza na ostatnie z cyklu trzech spotkań Komitetu Zrównoważonego i Inteligentnego Przemysłu poświęcone wyzwaniom związanym z pozyskaniem finansowania nowych inwestycji produkcyjnych w Polsce.

Rosnące stopy procentowe, szalejąca inflacja, niepewność sektora finansowego to tylko część wyzwań, przed którym stoją firmy produkcyjne w kontekście podejmowania decyzji o nowych inwestycjach.

Jak planować rozwój fabryk w Polsce? Jakie są główne wyzwania? Jakie są szanse?

Podczas spotkania eksperci spróbują odpowiedzieć na powyższe spotkania a firmy, dzieląc się swoimi praktykami, uzupełnią o praktyczne aspekty.

Podczas spotkania porozmawiamy również jakie konkretne scenariusze działania już dzisiaj przygotowują firmy produkcyjne.

 

Rejestracja na pierwsze spotkanie z tej serii znajduje się TUTAJ

Rejestracja na drugie spotkanie z tej serii znajduje się TUTAJ

 


 

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Ponadto, firmy członkowskie pragnące należeć do jednego z Komitetów muszą prowadzić działalność zawodową związaną z tematami prac Komitetu.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. 

Regulamin komitetów dostępny jest: TUTAJ

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!