Społeczna Strategia Warszawy - badanie wśród pracodawców


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Chcielibyśmy zachęcić   Państwa do zaangażowania się w badanie na temat warszawskiego rynku pracy.

Dyskusja dotyczyć będzie tego, jak pracodawcy widz? rynek pracy, jakie maj? oczekiwania względem kandydatów, co jest dla nich istotne z punktu widzenia potrzeb kształcenia (np. zawodowego sprzężenie szkoły/uczelnie – rynek pracy), jakie dostrzegaj? bariery i zagrożenia.

Badanie to prowadzone jest przez Pana Tomasza Gajderowicza z Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i posłuży do opracowania Społecznej Strategii Warszawy.

Spotkanie zorganizujemy w CCIFP w dniu 13 lutego (poniedziałek) w godzinach 14.00 – 15.45

Forma badania firm to swobodna rozmowa   wśród kilku pracodawców – tak, aby każdy miał możliwość swobodnego wypowiedzenia się na podstawie doświadczeń jego firmy.

Spotkanie nie powinno trwać dłużej niż 90 minut

Informacje od firm s? bardzo cenne z punktu widzenia powstania Społecznej Strategii Warszawy, a także projektowania dalszych działań maj?cych ku celu wspieranie zatrudnienia mieszkańców stolicy i stymulowania ich aktywności zawodowej.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!