Konferencja i Seminarium RH

Seminarium: Odzież pracownicza - korzyści dla firmy i najnowsze trendy

Zapisy zbierane są do :
Poniedziałek 23 Wrzesień 2019 - 13H30

Cena :
260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby
Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Podczas seminarium spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jakie znaczenie spełnia odpowiednio dobrana odzież dla pracowników. Pokażemy jaki wpływ może mieć ubranie na funkcjonowanie zatrudnionych osób w obrębie zespołu, całej firmy ale również podczas kontaktu z klientami, oraz jak poprawia ich efektywność.

 

W trakcie spotkania poruszymy zagadnienia związane z poszczególnymi etapami powstawania dedykowanej kolekcji: od rozmowy z menadżerami i pracownikami, poprzez opracowanie stylu, projekt graficzny z wyborem tkanin, kolorów i krojów, aż do wdrożenia nowych ubrań w firmie. Omówimy rolę producenta odzieży jako partnera, oraz znaczenia współpracy między firmą a producentem. Przedstawimy aktualne trendy, aby udowodnić, że odzież dla pracowników jest nie tylko funkcjonalna, ale również idzie z duchem czasu, jest modna i powstaje w oparciu o nowinki z wybiegów, oraz pokażemy jak światowi projektanci inspirują się odzieżą dla pracowników. 


Program

  1. Prezentacja prowadzącego (10’)
  2. Dlaczego warto dobrze ubierać pracowników, aspekt społeczny i ekonomiczny. Koszt czy inwestycja? (20’)
  3. Jakie są różnice między odzieżą ochronną, roboczą i firmową; prezentacja modeli (30’)
  4. Jak powstaje dedykowana kolekcja odzieży dla pracowników: od opracowania unikalnej kolekcji ubrań do wdrożenia jej w firmie i zarządzanie zmianą (60’)
  5. Jak przenikają się trendy czyli moda w wybiegów w odzieży pracowniczej i odzież robocza na  pokazach podczas Fashion Week w Światowych Stolicach Mody (30’)
  6. Dyskusja z uczestnikami po prezentacji, pytania i odpowiedzi (30)

 

Seminarium skierowane jest do:

  • Właścicieli i Prezesów firm
  • Dyrektorów i Menadżerów działów marketingu, HR, Administracji, Zakupów
  • Wszystkich osób decyzyjnych, mających wpływ na wyposażenie pracowników

 

Skontaktuj się z nami

Anna Maria Piszewska, Specjalista ds. Szkoleń CCIFP

anna.piszewska@ccifp.pl; tel. +48 22 521 21 44, +48 506 166 736

 

 

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin