Szkolenie Rozwój kompetencji

Manager 4.0: Zarządzanie stresem – warsztat dla kadry zarządzającej

Język : polski

Zapisy zbierane są do :
Poniedziałek 5 Październik 2020 - 15H00

Cena :
549 zł + VAT dla firm stowarzyszonych
649 zł + VAT dla pozostałych uczestników
Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 3 dni roboczych przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 5 dni roboczych przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na warsztat, podczas którego przyjrzymy się specyfice stresu, który pojawił się w nas ostatnio i metodom radzenia sobie z nim.

 

W obecnej sytuacji, kiedy w dobie pandemii pracujemy i żyjemy inaczej, stres w różnym natężeniu towarzyszy nam na co dzień.

To jak sobie z nim radzimy, wpływa na naszych bliskich, na jakość naszej pracy oraz na nasze własne samopoczucie.

Wpływa też na jakość pracy naszych zespołów.

Umiejętne zarządzanie stresem w chwili obecnej jest umiejętnością absolutnie kluczową, by móc radzić sobie efektywnie każdego dnia i wspierać w tym swoich ludzi.

Zapraszamy na warsztat, podczas którego przyjrzymy się specyfice stresu, który pojawił się w nas ostatnio. Odkryjemy bardzo praktyczne metody radzenia sobie z nim, na poziomie emocji, zachowania i myślenia, a także na poziomie fizjologii i ciała. Będzie to też okazja do przyjrzenia się konkretnym, ważnym dla Was tematom w obszarze Waszych specyficznych sytuacji, aby znaleźć najlepsze dla Was rozwiązania. Przełożymy to na relacje z innymi w pracy, na efektywność zarządzania zespołem a także na budowanie szczęścia w pracy mimo sytuacji trudnej w jakiej postawił na COVID.

Spotkanie poprowadzi Halina Piasecka, psycholog, trener, konsultantka Piasecka&Żylewicz, która od ponad 15 lat prowadzi projekty i warsztaty dotyczące zarządzania stresem dla największych organizacji. Zapraszamy!

 

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19