Targi Rozwój kompetencji

MADE IN FRANCE - Spotkania B2C i B2B w Polsce Produkty« MADE IN FRANCE »

Dla firm stowarzyszonych
Język : Polski, Angielski, Francuski

Zapisy zbierane są do :
Środa 15 Maja 2024 - 17H00


Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP. Prosimy o zalogowanie się w celu rejestracji.

ZALOGUJ SIĘ *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Z okazji 30-lecia CCIFP w centrum Warszawy zostanie zorganizowana francuskie miasteczko ze stoiskami różnych francuskich firm obecnych w Polsce, a także tych, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody na polskim rynku. Wydarzenie to zostanie zorganizowane w połączeniu z odsłoną repliki wieży Eiffla, która będzie wystawiona w samym sercu stolicy i otwarta dla szerokiej publiczności. Każda z uczestniczących w wydarzeniu firm będzie miała okazję zaprezentować na standach swoje produkty, a także skonfrontować swoją ofertę z oczekiwaniami polskich klientów. Następnego dnia zorganizowana zostanie sesja spotkań B2B. Dostawca będzie mógł zaprezentować swoje produkty potencjalnym polskim dystrybutorom/importerom.

 

Francuskie miasteczko to wyjątkowa okazja do poznania Polski, jej rynku i preferencji zakupowych polskich klientów. W ciągu dwóch dni wystawcy będą mieli okazję przetestować swoje produkty.

 


Opcja I:

 

Stoisko

  • możliwość prezentacji i promocji swoich produktów
  • możliwość przetestowania swoich produktów wśród polskich konsumentów

 

Opcja II:

 

Spotkania B2B z polskimi dystrybutorami/importerami

  • bezpośredni kontakt z potencjalnymi dystrybutorami/importerami w Polsce

 

Przetestuj swoje produkty wśród polskich konsumentów, znajdź nowych partnerów, poznaj nowych dystrybutorów/importerów, odkryj nowe możliwości rozwoju twojej firmy i wzmocnij swoją obecność na polskim rynku.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!