Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

KONFERENCJA - Misja 1,5 °C Wrocław - Biznes dla klimatu

Wrocławski Park Technologiczny budynek DELTA, ul. Duńska 9, Wrocław, Polska
See on map

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Zapisy

Uczestnicy wydarzenia zapoznają się realizowaną przez miasto Wrocław inicjatywą Komisji Europejskiej pod nazwą Misja Neutralnych Klimatycznie i Inteligentnych Miast do 2030 r. oraz współtworzonym w jej ramach Miejskim Kontraktem Klimatycznym. Dokument będzie obejmował działania interesariuszy mające na celu osiągnięcie neutralności klimatycznej na obszarze miasta do 2030 r.

Podczas konferencji wystąpią przedstawiciele środowiska biznesu, którzy m.in. przedstawią Państwu czym jest raportowanie ESG, jak podejść do niego od strony prawnej, a także podzielą się swoimi doświadczeniami z realizacji projektów proklimatycznych oraz przedstawią korzyści płynące z działań na rzecz neutralności klimatycznej.

Powyższe zagadnienia będą poruszone także podczas panelu dyskusyjnego z ekspertami. W trakcie wydarzenia będzie możliwość podpisania deklaracji w sprawie współpracy w ramach Misji Neutralnych Klimatycznie i Inteligentnych Miast, której treść dostępna jest tutaj: www.wroclaw.pl/misja-1-5C

Przesłanie zgłoszenia na konferencję jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku zgodnie z celem przetwarzania danych osobowych wskazanym w klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dołączonej do zaproszenia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Po potwierdzeniu Państwa udziału w konferencji, odrębną wiadomością przesłaną na wskazany adres kontaktowy, otrzymają Państwo link do aplikacji, dzięki której będzie można poznać wielkość śladu węglowego wytwarzanego przez swoją firmę oraz ocenić się na tle innych. Do wypełnienia aplikacji potrzebne będą dane dotyczące zużycia energii w firmie. W dniu wydarzenia również będzie można wprowadzić potrzebne dane i sprawdzić ślad węglowy.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia na konferencję prosimy dokonywać drogą e-mailową: misjamiast(@)um.wroc.pl podając następujące dane:

  • imię i nazwisko

  • nazwa firmy

  • adres e-mail do kontaktu

  • nr telefonu

Dokumentacja

konferencja-agenda.pdf (PDF • 471 KB) konferencja-prelegenci.pdf (PDF • 396 KB)

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!