Komitet Nieruchomości


Al. Jerozolimskie 93 (Nowogrodzka Square) - uwaga NOWA SIEDZIBA CCIFP

Język : polski

Cena :
Wydarzenie dla firm stowarzyszonych; udział bezpłatny.
Wydarzenie tylko dla osób z firm stowarzyszonych: Uczestnictwo w klubach jest bezpłatne. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, a nie wezmą udziału i nie anulują udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 pln + VAT.

La date limite d'inscription est passée.

Pan Artur Soboń, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju będzie gościem najbliższego Komitetu Nieruchomości. Spotkanie odbędzie się 25 lipca w godz. 10.00-11.30.

 

W zakresie kompetencji Ministra znajdują się takie obszary jak: nadzór nad budownictwem oraz planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym oraz mieszkalnictwem. Tematem spotkania będzie również nowelizacja prawa budowlanego.

 

Zachęcam do przesyłania zagadnień do rozmowy oraz potwierdzania Państwa udziału w spotkaniu do piątku, 12 lipca, do godz. 12.00

 

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w języku polskim.

 

Więcej informacji:

Joanna Jaroch-Pszeniczna, joanna.jaroch@ccifp.pl

 

 

Mapa dojazdu

 

NOWA SIEDZIBA – aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square, 6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin