Komitet

Komitet HR - Analiza rentowności działań rozwojowych


Aleje Jerozolimskie 93, IV piętro

Język : Polski

Zapisy zbierane są do :
Poniedziałek 18 Maj 2020 - 12H00

Cena :
Spotkanie jest darmowe dla firm płacących składkę minimum Standard

Zapisy na to wydarzenie nie są obecnie otwarte. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszam na najbliższe spotkanie Komitetu HR, którego tematem będzie „Analiza rentowności działań rozwojowych, czyli jak rozmawiać o szkoleniach z biznesem”.

 

Podczas najbliższego Komitetu HR porozmawiamy o działaniach rozwojowych, które prowadzone są w firmach poprzez pryzmat takich aspektów jak:

  1. Jak analizować rentowność działań rozwojowych.
  2. Podzielimy się doświadczeniami odnośnie komunikowania do biznesu planów rozwojowych.
  3. Przyjrzymy się narzędziom umożliwiającym ocenę zarówno rzeczywistych korzyści płynących z danego projektu rozwojowego jak i rzeczywistych kosztów z nim związanych.
  4. Omówimy dwa podejścia do rozwoju: to, które każe nam maksymalizować zyski z inwestycji i to, które rozwój traktuje jako inwestycję konkurującą o finansowanie z każdym innym działaniem organizacji.
  5. Skupimy się na niebagatelnej roli niematerialnych korzyści z działań rozwojowych, podejmiemy próbę ich wyceny i sprowadzenia ich do podstawowego wskaźnika ekonomicznego – ROI (zwrotu z inwestycji).
  6. Zastanowimy się w jaki sposób przygotowywać prezentacje działań rozwojowych na potrzeby biznesu – takie, które będą dla biznesu zrozumiałe i przede wszystkim pokażą pełna rentowność inwestycji.

Liczymy, że podczas spotkania wymienimy się doświadczeniami i dobrymi praktykami w w/w obszarach, które znacznie ułatwią komunikacji HR z biznesem.

Na spotkanie Komitetu zapraszamy w dniu 20 marca w godz. 10.00-12.00 w siedzibie CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, Warszawa. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Gwozdek z firmy Profes.

Do udziału w spotkaniu Komitetu zapraszamy firmy, które płacą składkę minimum Standard. Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w języku polskim.  

 

 

Mapa dojazdu

 

Mapa dojazdu

Siedziba CCIFP : Aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square

6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku, przy ul. Nowogrodzkiej (wjazd na ul. Nowogrodzką od ul. Chałubińskiego, ruch jednokierunkowy)

 

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP