Szkolenie

Jak rozwiązywać umowy o pracę z pracownikami?


Aleje Jerozolimskie 93
02-001

Zapisy zbierane są do :
Środa 15 Kwiecień 2020 - 13H30

Cena :
260 PLN + VAT pracownicy firm stowarzyszonych,
520 PLN + VAT pozostałe osoby
Osobom, które anulują swój udział w seminarium do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów seminarium. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed seminarium, koszty nie są zwracane.

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Podczas szkolenia przedstawimy kluczowe informacje dotyczące sposobu rozwiązywania umów o pracę z pracownikami. Przedstawimy ryzyka, wyzwania, omówimy schemat postępowania oraz typowe błędy związane z tym procesem.

 

Udział w szkoleniu zmniejszy ryzyka dla pracodawców związane ze zwolnieniami pracowników – od właściwego formułowania przyczyny rozwiązania umowy o pracę po należyty sposób przeprowadzenia spotkania z pracownikiem.


Program

- Jak przygotować się do zwolnienia pracownika?

- Jak (NIE) zwalniać?

- Zwolnienie merytoryczne czy z przyczyn leżących po stronie pracodawcy?

- Najczęstsze błędy i jak ich uniknąć?

- Prawidłowy przebieg spotkania zwolnieniowego.

 

Mapa dojazdu

 

CCIFP - Aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square, 6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku, przy ul. Nowogrodzkiej (wjazd na ul. Nowogrodzką od ul. Chałubińskiego, ruch jednokierunkowy)

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP