International Speed Business Meeting w Warszawie

Język : polski / angielski

Zapisy zbierane są do :
Wtorek 3 Listopad 2020 - 21H00

Cena :
Bezpłatne dla firm stowarzyszonych (maks. 1 osoba z firmy).
Dla firm nie będących członkami CCIFP koszt udziału w wydarzeniu wynosi 200 PLN + 23% VAT za osobę.
Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału w spotkaniu i nie odwołają go do 30.10.2020, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 200 PLN + VAT.

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję warszawskiego Speed Business Meetingu, który odbędzie się przy współpracy największych izb bilateralnych. Więcej szczegółów o wydarzeniu już wkrótce!

 

Czym jest Speed Business Meeting?

Speed Business Meeting to spotkanie umożliwiające każdemu uczestnikowi dotarcie ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców. Każdy zarejestrowany uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branży*.

Podczas spotkania rozmówcy podzieleni są na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów.

 

PROGRAM SPOTKANIA: dostępny już wkrótce

 

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy) i jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Dla firm nie będących członkami CCIFP koszt udziału w wydarzeniu wynosi 200 PLN + 23% VAT za osobę.

 

 

W razie pytań, prosimy o kontakt.

 

*Organizatorzy nie gwarantują spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin