Szkolenie

Francuski tłumaczeniowy - poziom średnio zaawansowany

ON-LINE PLATFORMA TEAMS,

Zapisy zbierane są do : poniedziałek 23 września 2024 - 15h05 (UTC+2)

Cena : 1799 zł

Warunkiem zapisu jest opłacenie kursu najpóźniej w terminie 10 dni roboczych przed datą jego rozpoczęcia.

Osobom, które anulują swój udział w szkoleniu do 10 dni roboczych przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów szkolenia. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 10 dni roboczych przed szkoleniem, koszty nie są zwracane.

ZALOGUJ SIĘ

Zapraszamy na szkolenie tłumaczeniowe przygotowujące do egzaminu na Tłumacza Przysięgłego! Poziom średnio zaawansowany startuje 07.10.2024!

Szkolenie opracowane jest pod potrzeby tłumaczy, tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych, przyszłych tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych, prawników oraz wszystkich osób zainteresowanych przekładem prawniczym i sądowym.

 

Zakres tematyczny omawianych tekstów jest różnorodny i obejmuje prawo cywilnekarnefinansowe oraz handlowe, jak również postępowanie przed sądami cywilnymi oraz karnymi ze szczególnym uwzględnieniem dokumentów notarialnychspadkowychumóworzeczeńpism procesowych oraz dokumentów spółek.

 

Uczestnicząc w szkoleniu, kursanci:

  • zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie przekładu prawniczego i sądowego na przykładzie dokumentów o różnorodnym charakterze sporządzonych w języku francuskim i polskim
  • poznają pułapki oraz trudności właściwe dla tego rodzaju przekładu
  • rozwiną zdolności właściwego zastosowania terminów prawniczych w kontekście
  • zapoznają się z polską i francuską rzeczywistością prawną, do której nawiązują tłumaczone dokumenty
  • zdobędą certyfikat uczestnictwa w szkoleniu

 

Część średnio zaawansowana szkolenia odbywać się będzie we poniedziałki, od 7 października do 27 stycznia 2025 roku w godzinach 18.45-20.15. Szkolenie jest kontynuacją poziomu podstawowego, odbywać się będzie w formie zdalnej, na platformie Teams.

Dowiedz się więcej o szkoleniu tłumaczeniowym: KLIK

Szkolenie składa się z 3 części: podstawowej, średniozaawansowanej oraz zaawansowanej, każda po 30 godzin szkoleniowych. Na poszczególne części szkolenia można zapisywać się niezależnie od pozostałych. 

Część podstawowa : KLIK

Część zaawansowana : KLIK

Zapisy odbywają się mailowo: malgorzata.gryszkiewicz@ccifp.pl


 

Informujemy, że zajęcia grupowe odbędą się pod warunkiem zebrania grupy 3 osób, które opłacą uczestnictwo w kursie w terminie do 10 dni roboczych przed datą jego rozpoczęcia

 

Kontakt: Małgorzata Gryszkiewicz MALGORZATA.GRYSZKIEWICZ(@)CCIFP.PL

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!