Usługi Centrum Rozwoju Biznesu CCIFP

Poznaj rynek

Zdobądź szczegółową wiedzę dzięki profesjonalnym analizom rynkowym i weź udział w misjach handlowych by poznać nowych potencjalnych partnerów biznesowych

 

Prowadzenie działalności

CCIFP oferuje asystę w działaniach biznesowych, pomagając w procesach rekrutacyjnych, wynajmie przestrzeni biurowej, czy użyczeniu adresu. Dla przedsiębiorców francuskich w Polsce również dostępne są usługi pośrednictwa w zarządzaniu płacami i zatrudnieniu pracowników na część etatu.

 

Misje handlowe

CCIFP poszukuje na zlecenie: dystrybutorów, hurtowników oraz importerów, którzy spełniają kryteria wyznaczone przez firmę zamawiającą.

Szczegóły >>>

Badanie rynku

W oparciu o nasze źródła aktualizowanych na bieżąco informacji oraz naszą wiedzę o polskim rynku, przeprowadzamy indywidualne badania rynkowe, które pomogą rozwinąć Twój biznes.

Szczegóły >>>

Rekrutacje

Wesprzemy Cię w znalezieniu w Polsce pracownika administracyjnego, przedstawiciela handlowego, księgowego, kierownika produkcji i wielu innych, którzy zapewnią rozwój Twojego biznesu w Polsce.

Szczegóły >>>

Wynajem biur

Dla firm rozpoczynających działalność na polskim rynku, jak i dla osób wykonujących wolne zawody, oferujemy wygodną i w pełni wyposażoną przestrzeń biurową w centrum miasta.

Szczegóły >>>

Zwrot VAT

Usługa ta skierowana jest do firm zajmujących się transportem międzynarodowym i tych, których żadna część obrotu nie jest opodatkowana w danym kraju.

Szczegóły >>>

Handlowiec na część etatu

Specjalista do spraw handlowych zostanie wyznaczony, by wesprzeć Państwa firmę w ustalonym wymiarze czasu pracy.

Szczegóły >>>

Przygotowanie listy firm

Lista potencjalnych partnerów biznesowych przygotowywana jest w oparciu o kryteria wyznaczone przez firmę zamawiającą usługę.

Zdobądź ofertę >>>

Test produktu

Usługa dedykowana firmom, chcącym poznać reakcje zwrotne rynku na oferowane przez nie usługi czy produkty. Dzięki takiej analizie firma zyskuje dokładną wiedzę na temat potencjału rynku na którym jest obecna. 

Zdobądź ofertę >>>

Usługi dedykowane firmom z kapitałem francuskim

Poszukiwanie podwykonawców

usługa dla firm francuskich

Prowadzimy w naszych bazach danych poszukiwania polskich firm, odpowiadających Państwa branży oraz zdolnych dostosować się do Państwa specyfikacji. 

Szczegóły >>>

Zarządzanie płacami

usługa dla firm francuskich

Francusko-Polska Izba Gospodarcza pomaga w monitorowaniu płac i zarządzaniu wszelkimi składkami ubezpieczeniowymi w Polsce.

Szczegóły >>>

Poszukiwanie lokali/biur w Polsce

usługa dla firm francuskich

Usługa dotyczy przygotowania oferty lokalizacji potencjalnych miejsc dla rozwoju firmy - poszukujemy lokali biurowych, powierzchni magazynowych lub powierzchni przemysłowych. 

Szczegóły >>>

Użyczenie adresu w Polsce

usługa dla firm francuskich

Dla przedsiębiorców pragnących korzystać z adresu korespondencyjnego w Polsce oferujemy możliwość oficjalnego przypisania adresu siedziby CCIFP w centrum Warszawy.

Szczegóły >>>

Rozwiń biznes z CCIFP

Dla firm stowarzyszonych oferujemy zniżki na usługi Centrum Rozwoju Biznesu!

Skontaktuj się z nami
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!