Rozwiń biznes w Polsce

Powiedz nam jak możemy wesprzeć Twój biznes

Centrum Rozwoju Biznesu pomaga firmom francuskim w pozyskiwaniu wiarygodnych partnerów biznesowych i wejściu na polski rynek. Oprócz udzielania informacji makroekonomicznych, świadczymy również usługi polegające na wyszukiwaniu partnerów zgodnie ze specyficznymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie nawiązywania kontaktów handlowych. Naszym celem jest doprowadzenie do spotkania między polskimi i francuskimi firmami zainteresowanymi współpracą.

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów w Polsce i we Francji, dużemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń dotyczących szerokiego zakresu tematycznego.

Kierownik Centrum Rozwoju Biznesu

Lilla Bacha
lilla.bacha@ccifp.pl
+48 22 521 21 45

Doradca Centrum Rozwoju Biznesu

Sylwia Bojanowska
sylwia.bojanowska@ccifp.pl
+48 22 521 21 45

Rozwój biznesu

Handlowiec na część etatu

Specjalista do spraw handlowych zostanie wyznaczony, by wesprzeć Państwa firmę w ustalonym wymiarze czasu pracy.

Zadania pracownika są elastyczne i pozostają do ustalenia z francuską firmą.

Nasi handlowcy to eksperci dwukulturowi i dwujęzyczni, znający polską gospodarkę i mające doświadczenie w relacjach handlowych.

Sprawdź >>>

Przygotowanie listy firm

Usługa skierowana do firm poszukujących partnerów biznesowych, dystrybutorów lub dostawców na terenie Francji.

Lista potencjalnych partnerów biznesowych przygotowywana jest w oparciu o kryteria wyznaczone przez firmę zamawiającą usługę.

Pod uwagę brane są wyłącznie sprawdzone kontakty firm współpracujących z CCIFP, firm biorących udział w salonach branżowych, oraz obecnych w prasie specjalistycznej.

Zdobądź ofertę >>>

 

Zwrot VAT

Usługa ta skierowana jest do firm zajmujących się transportem międzynarodowym i tych, których żadna część obrotu nie jest opodatkowana w danym kraju.

Przedkładamy dokumentację w Państwa imieniu do odpowiedniego urzędu skarbowego za pośrednictwem naszych partnerów w danym kraju (z którego chcą Państwo odzyskać VAT).

Szczegóły >>>

Test produktu

Usługa dedykowana firmom, chcącym poznać reakcje zwrotne rynku na oferowane przez nie usługi czy produkty. Dzięki takiej analizie firma zyskuje dokładną wiedzę na temat potencjału rynku na którym jest obecna. 

Usługa realizowana jest całkowicie przez CCIFP i nie wymaga dodatkowej interwencji firmy zlecającej wykonanie testów.

Szczegóły >>>