Le Booster - rozwiń swój biznes we Francji

Le Booster - Centrum Rozwoju Biznesu pomaga firmom polskim i francuskim w pozyskiwaniu wiarygodnych partnerów biznesowych. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie nawiązywania kontaktów handlowych, a naszym celem jest doprowadzenie do spotkania między polskimi i francuskimi firmami zainteresowanymi współpracą.

Le Booster to nowoczesny inkubator biznesu, w którym Twoja firma znajdzie indywidualne i kompleksowe wsparcie w eksporcie i rozwoju na rynkach francuskojęzycznych. Oprócz udzielania informacji makroekonomicznych o obu rynkach, świadczymy m.in.  usługi polegające na wyszukiwaniu partnerów zgodnie ze specyficznymi potrzebami naszych klientów, możemy reprezentować Twoją firmę w kontaktach handlowych, pozyskamy klientów dla Twoich produktów lub przygotujemy cię do udziału w targach branżowych we Francji.

Centrum Rozwoju Biznesu ma na swoim koncie współprace z największymi graczami, zarówno pośród firm polskich jak i francuskich, które dzięki dopasowanym usługom Le Booster osiągnęły sukces komercyjny. Dlaczego warto nam zaufać?

  • Mamy ponad 20 lat doświadczenia i obsłużyliśmy 650 firm polskich i francuskich.
  • Naszymi projektami zajmują się dwukulturowi i dwujęzyczni doradcy, biegle poruszający się po świecie biznesu francuskiego.
  • Oferujemy usługi skrojone według potrzeb małych eksporterów, jak i dużych firm zainteresowanych długofalowym rozwojem na rynkach francuskojęzycznych.
  • Jesteśmy rozpoznawalną marką, a pozycję Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej ugruntowuje we Francji jej przynależność do sieci Izb Francuskich na świecie (CCI France International).

Le Booster - aktualności

Success story - nasze rekomendacje

Misja CCIFP dla FG Industries

CCIFP zrealizowała misję handlową dla firmy FG Industries, która spacjalizuje się w produkcji części metalowych szytych na miarę.

Misja dla firmy VIBRAFLOOR - referencje

Vibraflor, producent innowacyjnego rozwiązania do wibracyjnego opróżniania silosów, poszukiwał nowych klientów z pomocą CCIFP. Poznaj jego referencje.

Le Booster - Centrum Rozwoju Biznesu oferuje szeroki zakres usług dopasowanych do klientów zarówno na rynku polskim, jak i francuskim. Polskim przedsiębiorcom proponujemy indywidualne i kompleksowe wsparcie w eksporcie i rozwoju na rynkach francuskojęzycznych.

Poniżej przeczytasz o naszych najważniejszych usługach.

Szukasz pełnej informacji o tym, w jaki sposób Le Booster może wesprzeć Twoją firmę?

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNYM KATALOGIEM USŁUG LE BOOSTER

Misje handlowe

Wyszukujemy dystrybutorów dla Twoich produktów lub odbiorców Twoich usług. Organizujemy indywidualne spotkania B2B z potencjalnymi kontrahentami, zapewniamy logistykę wyjazdu do Francji lub innych krajów, a także wsparcie językowe i handlowe na miejscu. Szczegóły >>>

Badanie rynku

Analizujemy Twój produkt lub usługę pod kątem potencjału rynkowego w krajach francuskojęzycznych i przygotowujemy szczegółową analizę danego sektora, konkurencji i regulacji prawnych. Raport może być uzupełniony bezpośrednimi kontaktami do firm zainteresowanych współpracą lub Twoim produktem. Szczegóły >>>

Udział w targach

Przygotowujemy do udziału w targach branżowych we Francji, dopasowanych do profilu działalności firmy. Pomagamy w przygotowaniu stoiska, oferty handlowej, a także towarzyszymy firmie w trakcie targów i rozmów B2B. Szczegóły >>>

@Misje handlowe - NOWOŚĆ

Skorzystaj z nowej usługi, która pozwoli na szybką i sprawną identyfikację i organizację spotkań na odległość z nowymi klientami, partnerami lub podwykonawcami. Szczegóły >>>

Zwrot VAT

Dla firm polskich odzyskujemy podatek VAT za koszty poniesione za granicą. Załatwiamy wszelkie formalności w kraju, jak i za granicą. Szczegóły >>>

Reprezentacja handlowa we Francji i na rynkach francuskojęzycznych

Reprezentujemy Twoją firmę w kontaktach handlowych, przygotowujemy ofertę dopasowaną do wymagań danego rynku i pozyskujemy klientów dla Twoich produktów lub usług wedle wcześniej zdefiniowanych kryteriów.  Szczegóły >>>

Rozwiń swój biznes na rynkach zagranicznych

Skontaktuj się z nami

Lilla Bacha
Kierownik Centrum Rozwoju Biznesu CCIFP
tel. +48 512 363 301
lilla.bacha@ccifp.pl

Kontakt
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!