MAILE SŁUŻBOWE - KONTYNUACJA

Zapraszamy na kontynuację autorskiego kursu języka francuskiego, którego tematyka skupiona na jest na redakcji przydatnych w pracy dokumentów, z naciskiem na komunikację mailową.

Szkolenie ma na celu ćwiczenie oraz rozwinięcie umiejętności nabytych w trakcie pierwszej części szkolenia w zakresie dobrych praktyk redakcyjnych. Przedmiotem zajęć będą ćwiczenia polegające na redagowaniu maili w różnych sytuacjach komunikacyjnych, takich jak między innymi:

- zaproszenia biznesowe,

- udzielanie odpowiedzi na zaproszenia biznesowe (zwłaszcza odpowiedzi odmownych)

- rozwiązywanie kwestii spornych z podmiotami zewnętrznymi oraz wewnątrz firmy

- formułowanie zastrzeżeń

- formułowanie podziękowań

- przedstawianie przeprosin

- prezentowanie oferty, atutów jakiegoś rozwiązania

W trakcie szkolenia przedstawiane będą przykłady prawidłowych sformułowań, wzorców do powielania, mających ułatwić uczestnikom pracę w zakresie redagowania maili.

 

To szkolenie jest kontynuacją kursu Maile służbowe po francusku w praktyce.

Korzyści dla uczestników

Szkolenie to przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą nabyć bądź poszerzyć umiejętność redagowania tekstów biznesowych po francusku.

 

Zobacz, co inni powiedzieli o tym szkoleniu!

Z wielką przyjemnością uczestniczyłam w dwóch edycjach szkolenia poświęconego korespondencji mailowej w języku francuskim. Urzekła mnie kultura osobista Wykładowczyni, zachwyciła doskonała znajomość języka, drobiazgowa analiza tekstów i przygotowanie do zajęć, a także otwartość na uwagi kursantów. Praca przebiegała wzorowo, w atmosferze wzajemnego szacunku. Zdobytą wiedzę od razu i bezpośrednio wykorzystałam w codziennej pracy : moje maile zyskały na przejrzystości, zwięzłości i efektywności. Bardzo doceniłam również pracę i świetny kontakt z Administracją ds. szkoleń. Dziękuję bardzo ! - Ewa, sekretarz szkoły

 

 

Charakterystyka szkolenia

W trakcie tego spotkania będą Państwo mieli okazję intensywnie pracować nad praktycznym zastosowaniem zwrotów i słownictwa biznesowego.

Szkolenie stanowi rozszerzoną część szkolenia "Maile służbowe po francusku w praktyce". Na program szkolenia składa się 12 godzin szkoleniowych. Napisz do nas, aby poznać szczegóły!

PROWADZĄCA

DOROTA BRUŚ

Tłumaczka z języka francuskiego, nauczycielka oraz coach biznesu.

 

Poszukujesz szkolenia o innej tematyce?

Opowiedz nam o swoich potrzebach!

Sprawdź pozostałe szkolenia
lub wypełnij formularz i prześlij na adres ccifp@ccifp.pl

Pozostałe szkolenia Pobierz formularz
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!