ROZWIŃ ZDOLNOŚCI PRZYWÓDCZE, ABY POPRAWIĆ SWOJĄ EFEKTYWNOŚĆ

Warsztaty dla osób francuskojęzycznych

Rzeczywistość wywołaną przez pandemię definiuje niepewność. Liderzy przytłoczeni ciągłymi zmianami są zestresowani i czują potrzebę dokształcenia, uzyskania wsparcia odpowiedniego do zmieniającego się kontekstu. Dla niektórych firm była to okazja do zrewidowania sposobów pracy i nauczenia się, jak przestać działać w "trybie automatycznym", podczas gdy dla innych proces ten był bardziej skomplikowany.

Niezależnie od tego, z którą grupą Państwo się utożsamiacie, proponujemy Wam udział szkoleniach, które rozwiną zdolności przywódcze, a także pozwolą na dalszy rozwój Państwa zespołów, aby były jeszcze bardziej zgrane i efektywne w działaniu.

Szkolenie to połączy teorię i praktykę w "break-out room", tak aby uczestnicy mogli wyjść z niego z konkretną świadomością i planami działań do wdrożenia w codziennym życiu, począwszy już od pierwszej sesji.
 

Program

- Kluczowe elementy skutecznego leadershipu

- Rozwój w obszarze kompetencji „agile”

 

Czas trwania szkolenia

6 godzin szkolenia podzielonych na 2 sesje po 3 godziny, każdorazowo z przerwą 20min.
1 sesja 3 godzinna raz w tygodniu, na przestrzeni 2 tygodni.

Prowadzenie: Język francuski 
(istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w języku polskim)

PROWADZĄCA

Sandrine VILCOT
(TALENT-4YOU)

Sandrine Vilcot jest specjalistą ds. Rozwoju społecznego z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie zasobów ludzkich, rekrutacji i rozwoju talentów. Ukończyła zarządzanie międzynarodowe. Jest zawodowym certyfikowanym coachem ICF i CTI oraz Coach zespołówy (ORSC). Jest również certyfikowana w ocenach takich jak DiSC, Leadership Circle Profile (feedback 360) i Leadership Culture Survey.

Sandrine prowadzi firmę coahingową i rekrutacyjną. Ma międzynarodową praktykę, trenuje menedżerów, aby rozwijać swoje umiejętności przywódcze i adaptacyjne. Również trenuje zespoły i pomaga im tworzyć wyrównanie i skupienie, aby mogli uzyskać i pozostać na dobrej drodze w szybko zmieniających się środowiskach. 

Sandrine jest Francuzką i Polką, mieszkała i pracowała w 6 krajach na 4 kontynentach. Te doświadczenia pozwoliły jej rozwinąć świadomość kulturową i opanować język angielski, polski, hiszpański i portugalski. Może prowadzić usługi coachingowe i szkolić w tych pięciu językach. 

Poszukujesz szkolenia o innej tematyce?

Opowiedz nam o swoich potrzebach!

Sprawdź pozostałe szkolenia
lub wypełnij formularz i prześlij na adres ccifp@ccifp.pl

Pozostałe szkolenia Pobierz formularz
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!