Paweł TońskiPARTNER ZARZĄDZAJĄCY DZIAŁ DORADZTWA PODATKOWEGO

Paweł posiada szerokie doświadczenie w zakresie opracowywania międzynarodowych oraz krajowych struktur inwestycji i struktur własnościowych, w tym planowania przepływów środków pieniężnych generowanych przez inwestycje, ze szczególnym uwzględnieniem zwrotu zysków do ostatecznego inwestora. Paweł aktywnie uczestniczył w planowaniu i negocjacjach dotyczących kilkudziesięciu transakcji nabycia, sprzedaży lub reorganizacji aktywów o wartości co najmniej kilkuset milionów EUR każda. Jego bogate doświadczenie znalazło potwierdzenie w rankingu Dziennika Gazeta Prawna, gdzie został wskazany jako najlepszy doradca w kategorii CIT w 2018 roku oraz zakresie M&A w 2014 roku. Został również wyróżniony przez dziennik „Rzeczpospolita” w „Rankingu firm doradztwa podatkowego 2015” jako rekomendowany doradca w kategorii CIT.

Paweł zajmuje się doradztwem podatkowym od 1999 roku, do Crido dołączył w 2007 roku. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach, jak Arthur Andersen i Ernst & Young.

Paweł jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, w której specjalizował się w metodach ilościowych i demografii, m.in. prowadząc przez kilka lat zajęcia ze statystyki dla studentów.

Współzałożyciel i członek zarządu Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP